ВМ-НФ Архів 1 Архів 2 

Головна| Мій профіль| Реєстрація| Вихід| Вхід|RSS

Фільтр пошуку

Новий навчальний рік ВМ-НФ редколлегии виховний центр здоров'я звіт конференція відео здорові школи Видео ЗНУ Запоріжжя HEALTHY SCHOOLS безпека Конкурс екологія медіатворчість Радио Хімія булінг підсумки Департамент освіти відеоролики медіаосвіта медіаграмотність Департамент освіти і науки Шкільний Медіахолдинг лінійка ЗНВК №19 банки балів квест навчання Кристал Солярис День учителя виховна робота самоврядування День Дублера медіа конкурси Екологічний вектор Андрій Єлькін вибори громадянське виховання президент Республіка Мрія радіо Запорізький НВК №19 Карантин АУП

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [106]
Новини - Спалах [18]
Новини - КОТ [1]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Фортуна [1]
Новини - Креатив [83]
Новини - Кристал [92]
Новини - Фенікс [21]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - 220V-next [6]
Новини - Ексклюзив [1]
Новини - Соляріс [22]
Новини - Улыбка [1]
Новини - Орео [0]
Новини - Максимум адреналину [1]
Новини - Нью-Скіфія [12]
Бумеранг [0]
Новини - 21 століття [0]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
mech

10:20 PM
Вчителі «Основ здоров’я» Шевченківського району знайомилися з досвідом роботи Запорізького НВК №19

17 січня, у четвер, на базі Запорізького НВК №19 (Військбуд, 13) відбулося засідання районного методичного об’єднання «Роль навчального предмету «Основи здоров’я» у формуванні ключових компетентностей учня».

 У засіданні брали участь вчителі інтегрованого курсу «Основи здоров’я» загальноосвітніх шкіл Шевченківського району міста Запоріжжя. Педагоги знайомилися з системою роботи вчителів Запорізького НВК №19 щодо формування ключових компетентностей школярів в контексті відповідального відношення до власного здоров’я та забезпечення безпеки навколишнього середовища.

Зі вступним словом до педагогів звернулася керівник РМО вчителів «Основ здоров’я» Биваліна Ліна Євгенівна. Вона ознайомила колег з можливостями участі у професійному конкурсі «Вчитель року» та з програмами підвищення кваліфікації вчителів, зокрема, з можливостями сертифікаційних курсів, які можна проходити онлайн.

Заступник директора ЗНВК №19 з ВР та вчитель «Основ здоров’я» Зінаїда Болкова  розповіла про структуру навчального закладу та ознайомила присутніх з традиційними напрямками роботи, метою яких є формування в учнях екологічно дружнього світогляду та здоров’язберігаючих компетенцій. Зінаїда Василівна наголосила, що окрім державних навчальних програм, починаючи з 2002 року, в школі в рамках стратегічного плану дій Дитячо-юнацької екологічної громадської організації «Республіка Мрія» здійснюється додаткова програма відповідних активностей школярів. Громадяни «Мрії» беруть участь у конкурсах, проводять інформаційно-просвітницькі кампанії, створюють та поширюють соціальну рекламу, газети, інтернет-публікації. Все це сприяє підвищенню обізнаності з питань збереження навколишнього природного середовища задля сталого розвитку та здоров’я нинішнього та майбутніх поколінь.

Андрій Єлькін, педагог-організатор ЗНВК №19 та керівник шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ», ознайомив вчителів з деякими найбільш значущими проектами учнівського та педагогічного колективу школи-комплексу. Він презентував для колег шість звітів про участь у Національному конкурсному проекті «Здорові школи», розповів про заходи, які здійснювалися у першому семестрі , про подальші кроки та про очікувані результати.

Завантажити Звіти №№1-6 для ознайомлення:

http://zps19.at.ua/2018-2019/zviti_1-6.pdf 

Також Андрій Вячеславович розповів про участь педагогів школи у проекті ЮНІСЕФ з підготовки навчально-методичного посібника для вчителів «Охорони здоров’я» з питань гігієни та санітарії. Вчителі Єлькін А.В. та Кожокар Л.Д. за координаційної підтримки ВЕГО «МАМА-86» розробили п’ять уроків, які увійшли в збірник, який буде поширюватися в різних регіонах України. У навчально методичному посібнику розкрито найголовніші правила особистої гігієни для дітей, а також методики та особливості навчання дітей цим правилам, надано поради та практичні вправи для забезпечення освітніх потреб дітей з питань особистої гігієни. Видання також містить корисну інформацію для батьків як учасників освітнього процесу. Навчально-методичний посібник адресовано вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, батькам, практичним психологам закладів освіти та працівникам місцевих органів управлінь освіти. Посібник створено Всеукраїнською екологічною громадською організацією (ВЕГО) «Мама-86» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Педагоги ЗНВК №19 працювали над наступними уроками:

«Чому треба вмиватися?». Факультативне заняття для молодших класів.

«Гігієною займайся і здоровим залишайся!». Урок для 3–4 класів

Урок менструальної гігієни для дівчат 6–9 класів

«Правильна гігієна — запорука інтимного здоров'я на довгі роки!» Урок для юнаків

«Школа бездоганної гігієни та санітарії». Урок відвертих комунікацій для 9–11 класів

Також Андрій Єлькін презентував методичні рекомендації для проведення уроків з хімічної безпеки для учнів загальноосвітніх шкіл, які він розробляв в рамках проекту ОБСЄ  «Підвищення спроможності України реагувати на загрози хімічного характеру». Методичні рекомендації містять загальні відомості, які стосуються ризиків виникнення надзвичайних ситуацій (НС), пов’язаних із аваріями, що супроводжуються викидом або загрозою викиду аварійно хімічно небезпечних речовин (АХНР), які раніше називалися сильнодіючими отруйними речовинами (СДОР), а також сценарій розробленого уроку «Техногенні хімічні загрози в нашому житті: причини, наслідки, правила поведінки».

Як розповів педагог-організатор, цей урок він провів як відкритий з учнями 9 класу міста Костянтинівка в рамках регіонального семінару для освітян Донецької області.

Ознайомитися з методичними рекомендаціями:

http://zps19.at.ua/2018-2019/metodichni_rekomendaciji_dlja_provedennja_urokiv_z.pdf

Учителі «Основ здоров’я» Шевченківського району отримали роздатковий матеріал у вигляді магнітиків з актуальною інформацією щодо хімічної безпеки.

Вчитель «Основ здоров’я» ЗНВК №19 Лілія Кожокар доповідала з теми "Формування екологічної компетентності на уроках ОЗ (Екологічна грамотність і здорове життя. Змістовна лінія "Екологічна безпека та сталий розвиток). У своєму виступі вона розповіла про активну участь школи-комплексу у міських конкурсних проектах екологічного спрямування. За словами педагога, в школі відбувається системна підготовка учнів до участі у міських та обласних екологічних конференціях та конкурсних програмах. «Республіка Мрія» є активним учасником Тижня екологічного споживача (Всесвітньої концентрованої акції), тижня профілактики отруєння свинцем, Дня води. Активісти-школярі беруть участь та перемагають в Міжнародному конкурсі есе і рецензій на заданий фільм (номінація – документальні екологічні фільми) «По той бік екрану», в конкурсі «Позбавимо Запорізьку область від непридатних пестицидів», в обласному конкурсі «Живи органічно!» та інших.

Представники методичного об’єднання ознайомилися з інформаційно-комунікаційними ресурсами Шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ», відвідали ютуб канал «Вісник Мрії», переглянули телерепортаж про просвітницьку акцію «Живи органічно» на центральній міській площі Маяковського та ролики соціальної реклами, які створені зусиллями учнів Запорізького НВК №19.

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 184 | Додав: mech | Теги: РМО, Запорізький НВК №19, екологічне виховання, здоров'я, основи здоров'я | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Новини

 

[2020-04-01]
Ніна Кур'ята розповіла про те, як писати новини. Youth MediaLab об'єднує шкільних журналістівНіна Кур'ята розповіла про те, як писати новини. Youth MediaLab об'єднує шкільних журналістів

[2020-03-25]
Збірник статей Збірник статей "Критичне мислення в епоху токсичного контенту" наданий у вільний доступ

[2020-03-24]
Підведені остаточні підсумки 21-22 сезонів конкурсної програми шкільного медіахолдингу Підведені остаточні підсумки 21-22 сезонів конкурсної програми шкільного медіахолдингу "ВМ-НФ" (березень 2019 - лютий 2020).

[2020-03-17]
КАРАНТИН - 8 клас - ХІМІЯКАРАНТИН - 8 клас - ХІМІЯ

[2020-03-16]
Вчителі Запорізького НВК №19 готують ресурси для дистанційного навчанняВчителі Запорізького НВК №19 готують ресурси для дистанційного навчання

[2020-03-15]
У ПНЗ «КРЦМтаШ» відбувся івент з питань медіаосвіти - ВІДЕОУ ПНЗ «КРЦМтаШ» відбувся івент з питань медіаосвіти - ВІДЕО

[2020-03-15]
Внимание! Концерт!Внимание! Концерт!

Фото


Публікації

Поліпшення стану повітря у класній кімнаті під час занятьПоліпшення стану повітря у класній кімнаті під час занять

Хімічні властивості нерозчинних основ - 8 класи - КАРАНТИН - 1 квітняХімічні властивості нерозчинних основ - 8 класи - КАРАНТИН - 1 квітня

КарантинКарантин

Фізичні та хімічні властивості основ - Хімія 8 клас - КАРАНТИН

Застосування та біологічна роль Кисню - 7 клас - Карантин - 2 квітняЗастосування та біологічна роль Кисню - 7 клас - Карантин - 2 квітня

3 березня - день народження хокею3 березня - день народження хокею

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

[2020-02-27]  
Підсумки роботи класних колективів в цьому році підбиватимуться за допомогою техніки скрайбінгу – КОНКУРС ДИРЕКТОРАКОНКУРС СКРАЙБІНГ-ПРЕЗЕНТАЦІЙ "ТАКИМ БУВ ЦЕЙ ЧУДОВИЙ РІК"

Коментарі

Комментирую этот урок! Молодцы, что ставите под видео "лайки" и "дизлайки". Всё ...

В банк медиаобразовательного центра "Кристалл" за медиатворчество перечисляем 8000+ 
...

Комментарии к уроку 
Молодцы! Юнкоры "Кристалла" продолжают развивать ленту новостей на портале школьной прессы...


Друзі сайту

 • department

 • Архів записів

  Календар

  «  Січень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031

  Ми у Фейсбуці

  ВМ-НФ