Архів 1 Архів 2 

 

Фільтр пошуку

ВМ-НФ Запоріжжя конференція медіаосвіта конкурси АУП ЗНВК №19 Запорізький НВК №19 Шкільний Медіахолдинг Конкурс радіо ЗНУ День учителя Андрій Єлькін Республіка Мрія здоров'я Кристал здорові школи звіт медіаграмотність навчання Департамент освіти відео HEALTHY SCHOOLS безпека медіатворчість урок екологія РК медіакультура 7 клас булінг виховна робота 8 клас практична робота екологія 10 клас Солярис Департамент освіти і науки день Перемоги Академія Української преси челендж вибори президент самоврядування День Дублера медіа громадянське виховання Карантин Хімія дистанційне навчання

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [113]
Новини початківців [11]
Новини - Спалах [18]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Креатив [83]
Новини - Кристал [93]
Новини - Фенікс [21]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - Соляріс [23]
Новини - Нью-Скіфія [12]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Календар

«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Ми у Фейсбуці

ВМ-НФ

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2 травня, четвер, організатори Національного супер-проекту "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів" повідомили про результати Національного конкурсу. 

Приємно було побачити серед фіналістів навчальні заклади Запорізького регіону, а саме: 

Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

Запорізький колегіум «Елінт» Запорізької міської ради 

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Навчально-виховний комплекс «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровська міська рада Запорізької області

За словами координатора від Запорізького НВК №19 Андрія Єлькіна, це була дуже цікава та корисна програма. Колектив ЗНВК №19 намагався реалізувати свій потенціал максимально повно.

Координаційна рада проекту участі ЗНВК №19 постійно відстежувала всі процеси та активності школярів та вчителів. Кожні два тижня складалися звіти - загалом 12 звітів, і потім заключний звіт, який ми презентуємо громадськості у цьому новинному повідомленні. 

- Але були у нас і недоліки, - розповідає Андрій Єлькін, - які заплановано далі більш детально обговорювати.

Наприклад, не знайшлось у школі бажаючих взяти участь у конкурсі "Мій здоровий ланч", або ніхто не забажав провести виховну годину "Зустріч ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 157 | Додав: mech | Дата: 2019-05-02 | Коментарі (0)

Звіт №12 Запорізького навчально-виховного комплексу №19 про активності в рамках Національного конкурсного проекту "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів". 

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez 

В цьому звіті потенційна аудиторія ознайомиться з наступним змістом. 

Кількісні показники ефективності

Скільки всього учнів навчається у вашому закладі?
1284 

Кількість дітей залучених в організації активностей:
1112
Скільки всього осіб (дітей, вчителів, батьків, жителів громади) охоплено за результатами ваших активностей
1405

Якісні показники ефективності 

3 квітня, у середу, стартував традиційний екологічний марафон "Планета Земля - територія Мрії" Дитячо-юнацької громадської організації "Республіка Мрія" Запорізького НВК №19! 

Оргкомітет цьогорічного марафону запланував різноманітні заходи протягом квітня, - повідомляють у виховному центрі основної школи ЗНВК №19. 
На цей час вже узгоджено проведення наступних заходів.

Читати далі 
... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 151 | Додав: mech | Дата: 2019-04-14 | Коментарі (0)

Квітень місяць громадяни ДЮГЕО «Республіка Мрія» традиційно присвячують актуальним питанням екології. Квітень цього року не є винятком.

Ще в березні було розроблено план проведення екологічного марафону «Планета Земля – територія Мрії», який проходить в рамках місячника «Краса Землі моєї», - роповідає педагог-організатор Запорізького НВК №19 Олена Кокоріна.

Зараз школа-комплекс знаходиться на екваторі реалізації цього плану. Розпочався марафон творчими справами. Учні 2- 3 класів створювали білборди «Хай квітне Земля, де живемо ти і я!» та «Давайте, люди, всі разом до Землі ставитися добріше!» Під час роботи діти розмірковували, що треба робити задля того, щоб зберегти чистим навколишнє середовище.


     

Далі естафету прийняли школярі середньої ланки. Учні 5-6 класів надали на виставку малюнки та творчі роботи, в яких відобразили своє бачення надзвичайних ситуацій. Темами робіт стали як стихійні лиха, так ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 135 | Додав: mech | Дата: 2019-04-14 | Коментарі (0)

Це питання хвилює не тільки мешканців Запоріжжя, але й інших промислових міст та містечок України, тому учні 6-9 класів філії №3 ЗНВК №19 глибше занурилися в цю проблему під час виконання проекту " Чим дихає Запоріжжя?". Дослідивши відкриті джерела інформації, учні поглибили знання про влив забрудненого повітря на своє здоровя та запропонували шляхи по зменшенню небезпеки.

Зростання надходжень токсичних речовин у навколишнє середовище, перш за все, впливає на здоров'ї населення, погіршується якість продуктів сільського господарства, відбувається вплив на клімат окремих регіонів і стан озонового шару, загибель флори і фауни. Забруднене повітря вперш за все впливає на здоров'я дихальної системи мешканців, викликаючи такі страшні захворювання як рак та астму, аллергію.

Крім того, забруднене повітря викликає психічні розлади у дітей. Підлітки, які живуть у районах з поганою якість повітря, частіше піддаються психозу. Спричиняють це оксиди нітрогену, чадний газ, пари бензену, метану та дрібнодиспрерсні тверді частинки, які потрапляють до органів дихання мешканців забруднених міст. При тривалій дії на людину альдегіди викликають роздратування слизистих оболонок очей і дихальних шляхів, а при підвищенні концентрації - ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 137 | Додав: Lilia | Дата: 2019-04-12 | Коментарі (0)

Звіт №11 Запорізького навчально-виховного комплексу №19 про активності в рамках Національного конкурсного проекту "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів". 

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez

В цьому звіті потенційна аудиторія ознайомиться з наступним змістом. 
 
Кількісні показники ефективності
Скільки всього учнів навчається у вашому закладі?
1284 
Кількість дітей залучених в організації активностей:
220
Скільки всього осіб (дітей, вчителів, батьків, жителів громади) охоплено за результатами ваших активностей
312

Якісні показники ефективності 

Для учнів філії № 3 Запорізького НВК №19 проведно змагання з малого тенісу. 

«Спорт-запорука здоров’я» -  відбувся турнір з тенісу.

З метою популяризації здорового способу життя, створення умов для занять фізичною культурою та спортом у рамках програми участі Запорізького НВК №19 у Національному конкурсному проекті "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів" для учнів філії № 3 18 березня 2019 року було проведно змагання з малого ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 132 | Додав: mech | Дата: 2019-03-31 | Коментарі (0)

20 березня 2019 року на базі Запорізької гімназії № 93 пройшов районний етап щорічного фестивалю Дружин юних пожежних. Команда «Вогняні лицарі» вже другий рік поспіль представляє ЗНВК № 19 на цьому заході.

Мета фестивалю:
- навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки;
- формування у дітей  поваги до професії пожежника-рятувальника, вмінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях;
- залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, профілактичної роботи з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій серед широких верств населення;
- можливість спілкування та прояву особистих творчих здібностей дітей та підлітків;
- популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.

До складу команди «Вогняні лицарі» увійшли учні 8-А та 9-А класів. Вони взяли участь в таких конкурсах, як «Візитка», «Безпечна прогулянка», «Медичний», «Плакат соціальної реклами», «Домашнє завдання». Учні демонстрували знання з розпізнавання отруйних та їстівних грибів та ягід, з медичної підготовки, уміння в’язати вузли.

Підготовка до фестивалю була й серйозною й веселою водночас. Учасники команди довели, що знають та вміють грамотно діяти в будь-якої небезпечної ситуації. Своїми знаннями вони готові поділитися зі своїми товаришами та учнями молодших класів.

... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 192 | Додав: mech | Дата: 2019-03-26 | Коментарі (0)

Бути енергійними без енергетиків закликали учні філії №3 ЗНВК№19! Вони підготували буклети, де докладно розповіли про небезпеки та ризики вживання енергетичних напоїв.

Перед весняними канікулами, коли підлітки мають більше часу для спілкування і прогулянок, вони часто купують їжу та напої, які можуть погіршити здоровя.

Більшість енергетиків містять такі активні речовини:

Таурин
Ця кислота присутня в нашому організмі, але її кількість необхідно постійно поповнювати, вживаючи рибу, м’ясо, горіхи, боби. Таурин бере участь в обмінних процесах, терморегуляції, стимуляції нервової системи. Завдяки даній речовині підвищуються опірність і больовий поріг організму, регулюється вироблення гормонів. Якщо з їжею людина щодня отримує близько 100 мг таурину, то з енергетиком — вп’ятеро більше.

Кофеїн
Головне призначення енергетика — стимуляція психіки. Напій знімає втому, сонливість, у результаті чого людина може повноцінно працювати в напруженому режимі. Цей тоніз ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 178 | Додав: Lilia | Дата: 2019-03-24 | Коментарі (1)

Для дітей і підлітків актуальною темою є смертельні квести, які у вигляді ігор приваблюють їх увагу. Учні філії №3 ЗНВК№19 провели інформаційну акцію - як не стати наступним!

У соцмережах повноцінно функціонують групи, які "розуміють" проблеми дітей і підлітків і спонукають їх до радикальних кроків або ж, навіть, суїциду. Чому ж ці ігри є такими популярними?

Як показують дослідження, спочатку дітям цікаво, але згодом їх шантажують та залякують.

Проблема у тому, що звертаються по допомогу вони вкрай рідко. Іноді провокатори дізнаються домашню адресу потенційної жертви, інформацію про батьків і у такий спосіб тиснуть на підлітків.

Часто трапляється, що дістають компрометуючі фото у друзів і погрожують, що завтра їх побачить вся школа, якщо вони не виконають завдання.

Щоб діти не стали учасниками "груп смерті" фахівці-психологи радять дорослим приділяти більше уваги психологічному стану дитини, перевіряти шкіру на наявність пошкоджень, перевіряти акаунти дітей т ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 150 | Додав: Lilia | Дата: 2019-03-15 | Коментарі (1)

Звіт №10 Запорізького навчально-виховного комплексу №19 готується до своєчасної відправки до координаційного центру Національного конкурсного проекту "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів". 

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez

В цьому звіті потенційна аудиторія ознайомиться з наступним змістом. 

Кількісні показники ефективності
Скільки всього учнів навчається у вашому закладі?
1284 
Кількість дітей залучених в організації активностей:
311
Скільки всього осіб (дітей, вчителів, батьків, жителів громади) охоплено за результатами ваших активностей
407
Якісні показники ефективності 

Смертельні квести - як не стати наступним? - обговорювали на Філії №3 Запрізького НВК №3

Для дітей і підлітків актуальною темою є смертельні квести, які у вигляді ігор приваблюють їх увагу. Учні філії №3 ЗНВК№19 провели інформаційну акцію - як не стати наступним!

У соцмережах повноцінно функціонують групи, які "розуміють" проблеми дітей і підлітків і спонукають їх до радикальних кроків або ж, навіть, суїциду. Чому ж ці ігри є такими поп ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 143 | Додав: mech | Дата: 2019-03-13 | Коментарі (0)

Продовжується участь Запорізького НВК №19 у Національній конкурсній програмі "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів".

З 14 по 28 лютого колектив школи-комплексу активно діяв у напрямку вирішення ключових завдань заради здоров'я та гармонічного розвитку школярів. 

Про це йдеться у звіті №9 Запорізького НВК №19. 

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez

Кількісні показники ефективності
Скільки всього учнів навчається у вашому закладі?
1284 
Кількість дітей залучених в організації активностей:
905
Скільки всього осіб (дітей, вчителів, батьків, жителів громади) охоплено за результатами ваших активностей
1010
Якісні показники ефективності 

В Запорізькому НВК №19 реалізували проект  «Закохані серця задля радості та здоров’я» 

Закохані серця Запорізького НВК №19 діють задля радості та здоров’я

До дня всіх закоханих та Всесвітнього дня спонтанного прояву доброти школярі ЗНВК № 19 самі собі своїми руками створили сюрприз – Серце любові, здоров’я та радості, яке складалося з великої кількос ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 153 | Додав: mech | Дата: 2019-02-26 | Коментарі (1)

Проблеми небезпеки навколишнього світу вивчали учні 5-7 класів Запорізького НВК №19. Свої знання вони зобразили в формі змістовних колажів. Виставка творчих робіт учнів була розташована на другому поверсі школи. Вона стала майданчиком для обміну думками з цієї проблеми, наочністю для учнів початкової школи, приводом замислитися для дорослих.

Про це повідомила педагог-організатор Запорізького НВК №19 Олена Кокоріна. 

Відвідувачі виставки дізнавалися, що людина є невід'ємною частиною оточуючої природи. Природне середовище  забезпечує людей всім необхідним для життя: повітрям, водою, продуктами харчування, одягом. Але, водночас, воно є джерелом багатьох небезпек: холоду, голоду, стихійних лих.

До природних небезпек додаються техногенні і соціальні. У соціальному середовищі виникають небезпеки, пов'язані зі стосунками між людьми. Найстрашнішими соціальними небезпеками є війни або воєнні конфлікти. Вони призводять до різкого зниження рівня життя і до численних людських жертв.

Соціальні небезпеки існують і в мирний час. Це порушення прав людини, кримінальні злочини, побутові конфлікти, небезпеки, що виникають у місцях надмірного скупчення людей .

«Будьте уважні! Ваше життя та здоров’я у ваших руках!» - попереджають автори творчих робіт.
 

... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 185 | Додав: mech | Дата: 2019-02-26 | Коментарі (0)

До дня всіх закоханих та Всесвітнього дня спонтанного прояву доброти школярі ЗНВК № 19 самі собі своїми руками створили сюрприз – Серце любові, здоров’я та радості, яке складалося з великої кількості маленьких сердечок. У творчому проекті взяли участь учні 2-11 класів.
    Заздалегідь було дано завдання класним колективам вирізати з кольорового паперу серця з теплими побажаннями всім громадянам ДЮГЕО «Республіка Мрія», вчителям, батькам. Протягом тижня школа була схожа на місто майстрів, які були готові від щирого серця поділитися позитивними почуттями. Учні середньої ланки провели «Естафету добра» для початкової школи з побажаннями радості, здоров’я, дружнього відношення один до одного. Формувати велике Серце довірили учням 8-А класу. Вони відповідально й творчо поставилися до виконання цього завдання, тому що саме їм випала вдача презентувати результат колективної творчої справи.
    Медичні працівники зазначили, що позитивні емоції мають важливе значення в оптимізації всієї діяльності дитячого організму.  А таких емоцій під час реалізації творчого проекту було багато. Діти різних вікових категорій усвідомлювали, що їх справа – творча, їх справа - для щастя людей. Центр виховної роботи констатує, що вдало проведена ще одна акція задля організації комфортного середовища для дітей в нашому навчальному закладі.

... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 210 | Додав: mech | Дата: 2019-02-24 | Коментарі (0)

1 2 3 4 5 »

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

Коментарі

Які молодці! Справжні кореспонденти ВМ-НФ! Чудовий матеріал! Так тримати! )
8000+

Дуже класні світлини! Дякуємо за участь у проекті "Світ навколо нас"! 
4000+

Друзі сайту

  • department

  • Архів записів