Архів 1 Архів 2 

 

Фільтр пошуку

ВМ-НФ Запоріжжя конференція медіаосвіта конкурси АУП ЗНВК №19 Запорізький НВК №19 Шкільний Медіахолдинг Конкурс радіо ЗНУ День учителя Андрій Єлькін Республіка Мрія здоров'я Кристал здорові школи звіт медіаграмотність навчання Департамент освіти відео HEALTHY SCHOOLS безпека медіатворчість урок екологія РК медіакультура 7 клас булінг виховна робота 8 клас практична робота екологія 10 клас Солярис Департамент освіти і науки день Перемоги Академія Української преси челендж вибори президент самоврядування День Дублера медіа громадянське виховання Карантин Хімія дистанційне навчання

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [113]
Новини початківців [11]
Новини - Спалах [18]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Креатив [83]
Новини - Кристал [93]
Новини - Фенікс [21]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - Соляріс [23]
Новини - Нью-Скіфія [12]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Календар

«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Ми у Фейсбуці

ВМ-НФ

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

26 листопада, у вівторок, в Запорізькому НВК №19 відкрилась нова виставка дитячої творчості. Формат цієї події був окреслений як виставка-звіт. Саме до дня української мови та писемності вихованці дошкільного підрозділу готували свої поробки, й вже тепер результати зусиль малюків можна побачити на локації другого поверху першого корпусу навчального закладу.

Патріотичне виховання дошкільнят, це не лише виховання любові до рідного дому, сім'ї, дитячого садка, але виховання шанобливого ставлення до рідної землі, захисників Вітчизни, державної символіки, традицій держави, загальнонародних свят, - пояснюють актуальність проекту організатори.

Виховання любові до Батьківщини – завдання надзвичайно складне, особливо коли мова йде про дітей дошкільного віку. Така складність виникає при спробі переносити на дітей "дорослі" показники проявів любові до Вітчизни, - каже Юлія Бондаренко, вихователь молодшої групи дошкільного підрозділу.

Як відомо, дошкільний вік має свої потенційні можливості для формування таких моральних почуттів, як почуття патріотизму. Головне -  в дошкільному віці навчити дитину бути відповідальною в її малих справах та вчинках. Тому була організована ця яскрава виставка поробок. Та звичайно створювати все це малюкам допомагали їх батьки, бабусі та дідусі.

Розглядаючи експонати виставки, можна побачити, які емоції були задіяні під час творчої роботи. Діти вчилися співпереживати бідам та проблемам Батьківщини, ... Читати далі »

Категорія: Новини - Нове місто | Переглядів: 194 | Дата: 2019-11-26 | Коментарі (1)

Радіодиктант едності розпочався своєчасно о 11:20. Його зачитав педагог, теле- та радіоведучий, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Включення з Національної бібліотеки імені Володимира Вернадського. Саме там працювала виїзна студія з ведучим Романом Колядою. У бібліотеці зібралися усі бажаючі написати радіодиктант в одній залі.Учні 8-Б класу зпочатку трохи хвилювалися, але потім, відчуваючи відповідальність, почали працювати спокійно та з задоволенням, - розповідає вчителька української мови та літератури Тетяна Харенко. 

Як стало відомо, текст радіодиктанту можна було надіслати лише протягом 15 хвилин із моменту закінчення акції на електронну пошту на вказану адресу.

Та вже о 12:00 текст радіодиктанту оприлюднили на сайтах Суспільного мовника: «Українське радіо» та «UA: Cуспільне мовлення». Тому перевірити себе можна було одразу після написання диктанту.

За словами учнів 8-Б класу, написання диктанту - це дуже цікавий досвід тому, що, працюючи, учасники відчувають, що відбувається об'єднуюча подія, яка охоплює мільйони людей.

Диктант писали всюди: перевірити свої знання у ... Читати далі »

Категорія: Новини - Нове місто | Переглядів: 164 | Дата: 2019-11-08 | Коментарі (2)

Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають з'явитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Значення шкільного курсу інформатики, у якому учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій, з кожним роком зростає.

Одним з важливих засобів зацікавлення учнів навчанням є проведення різного роду змагань. Зокрема, вибудувана струнка система учнівських олімпіад – від шкільної до міжнародної. Але такі олімпіади з інформатики проводяться лише з програмування. У них бере участь відносно невеликий процент дітей, та й величезний і цікавий пласт інформаційних технологій, які вивчаються в школі, несправедливо довгий час був поза учнівськими змаганнями. Ідея такого конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у керівника литовської команди проф. Валентини Дагєне. Там же з’явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей– «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру.

Перший конкурс був проведений у Литві в 2004 році. Організація «International Beaver Community» налічує на сьогодні 13 країн. Україна впер ... Читати далі »

Категорія: Новини - Нове місто | Переглядів: 185 | Додав: jana22mc | Дата: 2018-11-15 | Коментарі (1)

Вже не вперше учні ЗНВК № 19 активно залучаються до проходження інтернет-олімпіад і конкурсів.

В Україні одними з найвідоміших освітніх проектів являються «Всеосвіта» https://vseosvita.ua/ та «НаУрок» https://naurok.com.ua/.

В вересні учні 4-А і 4-Б приймали участь в інтернет конкурсі “Безпечна дорога до школи”, що проходив на сайті «Всеосвіта». Конкурс «Безпечна дорога до школи» – це дуже корисний, надзвичайно цікавий та абсолютно безкоштовний конкурс у форматі онлайн та оффлайн на тему правильного та безпечного поводження на дорозі для учнів 1-4 класів.

Учні 7-9 класів приймали участь в конкурсі “Безпечний Інтернет”, показавши відмінні знання по даній темі (Кулик Денис(100 б.), Жердєв Данило, Тимошенко Данило, Дідик Поліна, Кузнецов Олексій, Кочеткова Діана(95б.), Гришина Еліна, Мелешко Данило (93 б.), Котляр Ілона (90 б. зі 100).

... Читати далі »

Категорія: Новини - Нове місто | Переглядів: 234 | Додав: jana22mc | Дата: 2018-11-12 | Коментарі (1)

Ярмарка, ярмарка!
Огневая, яркая, плясовая, жаркая.
Глянешь налево — лавки с товаром
Глянешь направо — веселье даром!
Солнышко осеннее встает,
Спешит на ярмарку народ!

10 октября у нас в школе проводилась традиционная ярмарка. Все классы готовились к ней, делая разные сладости и поделки. Наш класс тоже принимал активное участие. Сабрина, Вика, Паша, Ира и Каролина торговали нашим товаром.

Всю сумму за наши вкусности мы решили отдать на благотворительность. После школьной ярмарки был концерт в честь освобождения нашего города от врагов.Там выступали дети из других школ - пели, танцевали. 

Было очень интересно и весело.

Автор - редколлегия газеты "Нове місто"

 

Категорія: Новини - Нове місто | Переглядів: 128 | Додав: jana22mc | Дата: 2018-10-12 | Коментарі (1)

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

Коментарі

Які молодці! Справжні кореспонденти ВМ-НФ! Чудовий матеріал! Так тримати! )
8000+

Дуже класні світлини! Дякуємо за участь у проекті "Світ навколо нас"! 
4000+

Друзі сайту

  • department

  • Архів записів