ВМ-НФ Архів 1 Архів 2 

Головна| Мій профіль| Реєстрація| Вихід| Вхід|RSS

Фільтр пошуку

ВМ-НФ Запоріжжя конференція медіаосвіта конкурси АУП ЗНВК №19 Запорізький НВК №19 Шкільний Медіахолдинг Конкурс радіо ЗНУ День учителя Андрій Єлькін Республіка Мрія здоров'я Кристал здорові школи звіт медіаграмотність навчання Департамент освіти відео HEALTHY SCHOOLS безпека медіатворчість урок екологія РК медіакультура 7 клас булінг виховна робота 8 клас 6 клас практична робота екологія 10 клас Солярис Департамент освіти і науки день Перемоги челендж вибори президент самоврядування День Дублера медіа громадянське виховання Карантин Хімія дистанційне навчання

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [112]
Новини початківців [11]
Новини - Спалах [18]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Креатив [83]
Новини - Кристал [92]
Новини - Фенікс [21]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - Соляріс [23]
Новини - Нью-Скіфія [12]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Календар

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Ми у Фейсбуці

ВМ-НФ

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні, 19 лютого, відбулася творча зустріч представників медіаосвітнього центру "Вчений Кіт" (6-В клас) з керівником Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" Андрієм Єлькіним. 

В ході зустрічі обговорювалися можливості подальшого розвитку періодичного видання "Вчений Кіт", майбутні загальношкільні заходи, аспекти участі в них юних журналістів шестикласників. Також планувалася робота зі створення фотовиставки за темою "Весняні пейзажі моєї малої батьківщини". 

Було прийнято рішення підготувати до екологічного марафону "Республіки Мрія" тематичну радіопередачу на тему "Екологічні проблеми мого міста" 

"Вчений Кіт" продовжує активно діяти у напрямку підвищення рівня медіа та екологічної грамотності! 

За словами учасників зустрічі, захід надихнув на подальші ефективні дії заради поступового розвитку та гармонічного сприйняття навколишнього соціального та природного простору Запорізького НВК №19. 

< ... Читати далі »
Категорія: Новини початківців | Переглядів: 138 | Додав: mech | Дата: 2020-02-19 | Коментарі (1)

11 листопада, у понеділок, в Запорізькому НВК №19 для учнів  6-7 класів відбулась  зустріч–тренінг  за темою  «Булінг» з інспекторами зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Косьян В.П, Євстрахов В.І. , Петрух К.І., Скорбіч Ю.Ю., відділу моніторингу та аналітичного забезпечення, координатором  проекту «Взаємодія патрульної поліції і громади»  Сергієнко І.В.

Тема «Булінгу» є дуже актуальною в наш час, має велике значення в шкільному та позашкільному житті  учнів. Проведення такої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів визначає потреби дитини, її права, підвищує  міру  усвідомлення своїх дій та наслідків.

Нам всім необхідно навчити визначати потреби учнів, не можна залишати поза увагою існуючи ризики, краще спільними заходами формувати безпечне середовище, - коментує захід соціальний психолог навчального закладу Анжеліка Лещенко.

Взаємодія з інспекторами зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Запоріжжя пройшла у форматі довірливого спілкування, як рівний до рівного. Учні дізнавалися про те, як потрібно протистояти цькуванню, що в жодному разі не потрібно це приховувати, бути на самоті з цією проблемою. Потенційними жертвами можуть стати ті, хто швидко втрачає самоконтроль, легко піддається емоціям.

Також правоохоронці розповіли, що відповідальність за дії дитини до досягн ... Читати далі »

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 138 | Додав: mech | Дата: 2019-11-12 | Коментарі (1)

День мытья рук в ЗУВК №19

Запорожский УВК №19 отличился своей креативностью. У каждого города Республики «Мечта» были задания, с которыми они отлично справились. На 2 этаже школы прикреплён лист с достижениями всех городов Республики "Мечта". Там можно узнать, какой город выполнил задания, а какой - пока ещё нет.

Редколлегия газеты "Улыбка" очень старалась, чтобы все пять продуктов сегодняшнего дня - плакат, презентация, слоганы, ролик социальной рекламы, агитационное выступление с младшими школьниками и новость - были надлежащего качества. 

- Мы провели активные перемены с младшими классами, а также подготовили плакат и защитили его, - рассказывают корреспонденты газеты 9-Б класса "Улыбка".

Удивительно, но обычное мытье рук, к которому нас с раннего детства приучают мамы и папы, порой способно сохранить жизнь человеку.

Именно через немытые пальцы и кисти в организм попадает множество внешних возбудителей, вызывающих страшные болезни — конъюнктивит, пне ... Читати далі »

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 150 | Додав: smolkua | Дата: 2019-10-15 | Коментарі (1)

Весна - це прекрасна пора року, коли природа оновлюється, а людина може докласти простих зусиль задля покращення стану навколишнього середовища. Ці прості кроки не потребують великих зусиль - тільки бажання та ентузіазм.

Бажання робити світ навколо кращим є у наших еко-активістів, тому при будь якій вільній хвилині, учні нашого класу висаджують квіти, поливають рослини, знищуть бур'яни. Ми прикрашаємо нашу клумбу гарними квітами, які не тільки виробляють кисень для дихання, а й покращують настрій: доведено, що споглядання за прекрасним, робить людину більш щасливою і здоровою.

Нехай весняний настрій і бажання робити світ навколо себе кращим буде супроводжувати і вас.

Будьмо відповідальними та активними!

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 116 | Додав: Lilia | Дата: 2019-04-12 | Коментарі (0)

У 7-аф класі навчається Михайло Фесенко, який вже декілька років  після уроків поспішає до музичної школи № 6. Михайло навчається грі  на фортепіано та домбрі. Його викладачем є Дерик Світлана Григорівна.  На перервах у музичній залі філії  № 3 він виконує інструментальні п’єси під захопливу увагу учнів.

У цьому навчальному році талановитий учень брав участь у таких музичних конкурсах:   III Всеукраїнському конкурсі професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон" у м. Дніпро ( 1 місце );  XXIV Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь» у  м Кропивницький, (3 місце ); XIX міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької виконавчого мистецтва «Акорди Хортиці» у  м. Запоріжжя ( 3 місце ).

Найзначнішою в житті музиканта стала участь в VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі музичного мистецтва «Київський колорит», на якому  він посів 1 місце. Поздоровляємо з перемогою!
 

... Читати далі »

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 196 | Додав: mech | Дата: 2019-04-12 | Коментарі (0)

Щоквітня в школі проходять заходи екологічного марафону під час якого учні та працівники усіх підрозділів разом з батьками беруть участь в різноманітних тематичних заходах. На минулому тижні на філії № 3 було розпочато традиційні весняні толоки. Учні середньої ланки разом із учителем трудового навчання Зінченко А.В. та вчителем  екології Кожокар Л.Д. окопували дерева та кущі, наводили лад на клумбах, прибирали шкільне подвір’я та прилеглу територію, впорядкували спортивний майданчик, доріжки. Серед учасників толоки панував гарний настрій, адже діти дуже люблять заходи, під час яких вони можуть проявити себе з іншої сторонни та досхочу поспілкуватися із однокласниками та своїми вчителями.

... Читати далі »

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 139 | Додав: mech | Дата: 2019-04-11 | Коментарі (0)

21 лютого — Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають щороку 21 лютого з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.  

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дає змогу передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний і духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

За оцінкою фахівців, із 6000 мов, які нині існують, половина з них знаходиться під загрозою зникнення  найближчим десятиріччям. Тому ЮНЕСКО своїм Рішенням прагне підтримувати мову як ознаку культурної належності особи. Привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми – важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур.

Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов і багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

До цієї дати на філії № 3  в 6-9  класах учителем української мови Ігнатовою Н.С. організовано написання тематичного  диктанту «Україна в нас одна». Також кожний урок розпочинався поетичною хвилиною «Мова наша солов’їна…». 

... Читати далі »

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 142 | Додав: mech | Дата: 2019-02-25 | Коментарі (0)

Міжнародна природнича гра "Геліантус" завоювала прихильність учнів філії. Вже пятий рік поспіль учні залюбки приймають участь в цій грі. І незважаючи на те, що участь є платною, учні залучаються до свята знань з природничих дисциплін.

В цьому році було 46 учасників з 3-9 класів. Найбільш активними є восьмикласники - брали участь 18 учнів. На питання про мотиви участі в грі, вони на перше місце поставили нестандартність завданнь - не треба відповідати на складні терміни, розвязувати величезні задачі, а можна дізнатися про ті явища та процеси, які нас оточують кожен день, тобто , простими словами про складне.

Я перший раз беру участь в цій грі, але не в останній. З нетерпінням чекаю відповідей на офіційному сайті гри. Бажаю всім учасникам перемоги та покращити свій минулорічний результат досвідченим учасникам гри!

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 137 | Додав: Lilia | Дата: 2018-11-15 | Коментарі (1)

Тиждень толерантності в самому розпалі! Як раз 16 листопада відмічають Всесвітній день толерантності, тому до цієї дати йде підготовка: учні вирізають серця, на яких можна написати гарні побажання будь-кому, малюють емблему толерантності, а найголовніше - обговорюють цю проблему в класах.

Наш 6-А 9ф) клас з радістю долучився до запропонованих заходів, а тренінг, який провели разом з психологом - Поповою Тетяною Михайлівною, запамятається надовго.

Ми гралися, віталися, складали квітку толерантності. Найважчим завданням для нас - робити компліменти своїм однокласникам!

Дійсно, ми ніяковіємо, коли робимо щось добре, але це швидко зміниться - від сьогодні у нас нове правило: з ранку ми заходимо в клас, вітаємося і робимо комплімент всім присутнім!

Будьмо толерантними і тоді наше життя заграє новими барвами!

... Читати далі »

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 137 | Додав: Lilia | Дата: 2018-11-15 | Коментарі (1)

Щорічно, на нашому шкільному подвірї, колектив закладу влаштовує ярмарку - святкування Покрови. Всі учні разом з батьками і вчителями готувалися до свята: шукали костюми, вчили слова, пекли смаколики.

Відбулося справжнє свято:діти співали пісні, танцювали, жартували, торгувалися. Бо ярмарок - це не просто свято врожаю і осені, а й можливість поспілкуватися, показати свої таланти, подивитися на інших, а головне - навчитися торгуватися і продавати.

В цьому наш клас - профі! Ми швидко розпродали свою продукцію та пішли куштувати смачненькі вироби. Наторгували близько 500 гр, які ми віддамо на благочинність. Добре ярмаркували цього року, чекаємо на щедрих покупців і в наступному році.

Анна Тертишна і Кароліна Айдарова (газета 220V-next) 

... Читати далі »

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 176 | Дата: 2018-10-11 | Коментарі (1)

Наближається до завершення табірна зміна в пришкільному таборі «Натхнення» при Запорізькому НВК №19.

Запитуємо у дітей з різних загонів, що їм особливо подобається в літньому таборі? Наскільки їх відпочинок відповідає їхнім очікуванням? Як організована культурне життя в таборі? Які заходи особливо запам'ятаються?
У відео репортажі Ресурсного центру Шкільного медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» можна побачити, як діти з задоволенням розповідали про свої враження від відпочинку в літньому таборі.

Крім того, як відомо, у Запорізькому НВК №19 посилено розвивається STEM-освіта. У минулому навчальному році відбулося педрада з цієї тематики, а також створювалися відповідні навчальні майданчики з освоєнням робототехніки. Тому не дивно, що в літньому таборі успішно функціонують гуртки саме робототехніки та інформатики.

... Читати далі »

Категорія: Новини початківців | Переглядів: 146 | Дата: 2018-06-25 | Коментарі (1)

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

Коментарі

Чим дивує запорізьке урочище Пристіни
Дякую! )

Александр, благодарю за активное участие в уроке! )

Безперервно навчаємось! Удосконалюємо знання, навички, вміння та компетенції!!! 

1. ...

Саша, спасибо за отзыв! Впереди ещё много открытий! )

Друзі сайту

  • department

  • Архів записів