ВМ-НФ Архів 1 Архів 2 

Головна| Мій профіль| Реєстрація| Вихід| Вхід|RSS

Фільтр пошуку

ВМ-НФ Запоріжжя конференція медіаосвіта конкурси АУП ЗНВК №19 Запорізький НВК №19 Шкільний Медіахолдинг Конкурс радіо ЗНУ День учителя Андрій Єлькін Республіка Мрія здоров'я Кристал здорові школи звіт медіаграмотність навчання Департамент освіти відео HEALTHY SCHOOLS безпека медіатворчість урок екологія РК медіакультура 7 клас булінг виховна робота 8 клас 6 клас практична робота екологія 10 клас Солярис Департамент освіти і науки день Перемоги челендж вибори президент самоврядування День Дублера медіа громадянське виховання Карантин Хімія дистанційне навчання

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [112]
Новини початківців [11]
Новини - Спалах [18]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Креатив [83]
Новини - Кристал [92]
Новини - Фенікс [21]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - Соляріс [23]
Новини - Нью-Скіфія [12]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Календар

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Ми у Фейсбуці

ВМ-НФ

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інтерактивна профілактична гра «Маршрут безпеки» відбулася сьогодні, 29 листопада, для старшокласників Запорізького НВК №19. Захід був запланований в рамках участі навчального закладу у національній програмі "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів".

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez

Напередодні Дня порозуміння  з хворими на ВІЛ/СНІД учні 9-10 класів  пройшли «Маршрутом безпеки», який складався с 5-х станцій: «Шляхи передачі ВІЛ», «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді», «Поруч з тобою», «Твоє життя – твій вибір», «Захист від ВІЛ та засоби контрацепції».  

Метою «Маршруту безпеки» є  профілактика ВІЛ/СНІДу, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

В ігровій формі старшокласники розширювали свої знання з даної проблеми, моделювали життєві ситуації та шукали шляхи їх вирішення, отримували відповіді досвідчених педагогів на хвилюючі питання.

Безумовно, цей захід був не тільки цікавим для школярів, а й корисним. Атмосфера довірливого спілкування спри ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 133 | Додав: mech | Дата: 2018-11-29 | Коментарі (0)

Дев'ятикласники філії №3 висловили свою тверду позицію щодо паління в ході позакласного заходу - акції проти паління: «Зірвись з гачка». Учні філії №3 ознайомлені із ризиками тютюнопаління та шкідливим впливом нікотину на здоров я підлітків.

Про це повідомила координаторка участі Запорізького НВК №19 у програмі "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів" Лілія Кожокар.

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez 

Молодь розуміє, що щорічно від цієї згубної звички помирають 6 млн людей, понад 600 тисяч з яких, не будучи курцями, вмирають через вплив вторинного тютюнового диму. При відсутності дій до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів чоловік.


За даними Глобального опитування щодо споживання тютюну, проведеного в Україні минулого року, майже 23% українців (старших 18 років) є споживачами тютюну. Загалом через хвороби серцево-судинної системи, викликані впливом тютюнового диму, щороку помирає 50 тисяч українців.

Вживання тютюну є одним з найважливіших факторів ризику розвитку:
- ішемічної хвороби серця;
- інсульту;
- артеріальної гіпертензії ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 139 | Додав: Lilia | Дата: 2018-11-28 | Коментарі (1)

Підрозділи Дитячо-юнацької громадської організації «Республіка Мрія» Запорізького НВК №19 беруть активну участь у заходах Плану дій в рамках національної програми "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів". 

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez 

В цьому також можна було переконатися, відвідуючи тематичну класну годину 6-А класу, а саме інформаційно-просвітницький захід, який був присвячений фундаментальному праву дітей – праву на здоров’я. 

Діти дізналися про свої обов’язки і права, які закріплені в  документах ООН: Декларації прав дитини,  Конвенції  про права дитини. Важливими правами є право на життя, дозвілля, відпочинок та медичне обслуговування. 

Як реалізувати ці права? Про це розмірковували шестикласники.

На зустріч була запрошена медична сестра Оболєнцева О.В., яка розповіла дітям, що таке здоров’я, які його складові і що треба робити щоб бути здоровим впродовж всього життя.

Учні демонстрували свої уявлення про раціональне харчування, режим дня, значення фізичної культури та спорту в нашому житті. Вони із задоволенням провели фізхвилинку, відчули прилив сил, покращення настрою і на при кінці заняття відобразили свої емоції в творчих роботах «Моє здоров’я – це…».

До речі, в рамках Тижня права «Ти маєш право на здоров’я» з учнями середньої ланки Запорізьког ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 139 | Додав: mech | Дата: 2018-11-28 | Коментарі (1)

Запорізький навчально-виховний комплекс №19 продовжує брати участь у національній конкурсній програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez

Третій період (16-30 листопада), як і попередні, був насичений різноманітними заходами, спрямованими на створення здорових умов для навчання та розвитку учнів школи-комплексу.

У шкільній дитячо-юнацькій громадській організації «Республіка Мрія», у багатьох її підрозділах, проводилися інформаційно-просвітницькі заходи, у ході яких діти дізнавалися про користь здорового харчування, фізичної активності, раціональної організації праці та відпочинку.

Педагоги школи знайомили учнів з ризиками для здоров’я, пов’язаними з палінням та іншими факторами самоотруєння, які пок ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 145 | Додав: mech | Дата: 2018-11-28 | Коментарі (0)

Щорічно, в третій тиждень листопада, в світі відмічають День відмови від паління (No Smoking Day). Він встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році.

Учні нашої школи також вирішили не залишатися осторонь цієї важливої для нашого здоров я дати. Не тільки тому, що паління викликає смертельні захворювання дихальних шляхів курців, але й впливає на здоров я пасивних курців.

даними Всесвітньої організації здоров я: в світі 90% смертей від раку легенів, 75% - від хронічного бронхіту і 25% - від ішемічної хвороби серця, обумовлені палінням; кожні десять секунд на планеті вмирає один запеклий курець.

Щоб зупинити цю страшну статистику, необхідно сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення і лікарів усіх спеціальностей, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров'я.

Учні, використовуючи свій творчий потенціал, наочно продемонстрували ризики від паління та закликали відмовитися від цієї згубної звички.

... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 166 | Додав: Lilia | Дата: 2018-11-21 | Коментарі (1)

Сьогодні учні 9-а(ф) класу філії ЗНВК №19 обговорювали сучасну проблему - булінгу та мобінгу в підлітковому середовищі. Разом з вчителем основ здоров я, Кожокар Л.Д., визначили ознаки булінгу та мобінгу, розгянули основні проблеми та ситуації, коли дитина стає жертвою не тільки фізичного знущання, а й психічного насилля.

Як показує практика, форми шкільного булінгу можуть бути різними:
- систематичні кепкування з будь-якого приводу (від національності до зовнішнього вигляду дитини);
задирство;
- фізичні і психічні приниження;
- різного виду знущання;
- бойкот та ігнорування;
- псування особистих речей та ін.

Хулігани (булі) надзвичайно винахідливі. Новітній їхній "винахід" — кібербулінг, тобто знущання з використанням електронних засобів комунікації.

Учні активно вступали в дискусію, сперечалися про мотиви та особистість учня, який є ініціатором булінгу, з'ясовували як не стати жертвою, а головне - як поводитися в ситуації, коли в класі є це явище.

Шкільний булінг — явище системне й комплексне. Тому, окрім лікарів, психіатрів, психологів (які займаються зазвичай уже з тими, хто піддався цькуванню та знущанням з боку своїх однолітків і однокласників), до ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 152 | Додав: Lilia | Дата: 2018-11-21 | Коментарі (1)

Продовжується виконання Плану дій Запорізького НВК №19 в рамках Національного конкурсного проекту "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів"

У Другому звіті про участь Запорізького НВК №19 у конкурсній програмі HEALTHY SCHOOLS представники робочої групи повідоміли про наступне. 

Кількісні показники ефективності

Скільки всього учнів навчається у вашому закладі?

1284 

Кількість дітей залучених в організації активностей

620

Скільки всього осіб (дітей, вчителів, батьків, жителів громади) охоплено за результатами ваших активностей

780

Якісні показники

Учні Запорізького НВК №19 взяли участь у районному етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів "Козацький гарт"

Участь у районному етапі  фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів "Козацький гарт" в Запорізькому НВК №19 розглядають як важливу активність, яка змістовно вписується у шкільну Програму дій в рамках Національного проекту  "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів".

Командний склад - учні та керівник ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 121 | Додав: mech | Дата: 2018-11-15 | Коментарі (0)

Тютюнопаління та його негативні наслідки можна вважати ще однією глобальною проблемою людства.

Повідомляє сайт День

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) з допомогою Всесвітнього банку реконструкції і розвитку підрахували, що економічні втрати від куріння щороку складають 200 млрд. доларів, щорічно у світі від тютюнопаління помирає 4,2 млн. осіб, приблизно 700 млн., або майже половина, дітей у всьому світі відчувають на собі вплив пасивного паління.

Тому в Запорізькому НВК №19 у відповідності з планом дій в рамках Національного конкурсного проекту "Здорові школи" відбулась виставка плакатної творчості під назвою "Світ без паління". 

#HS_UA, #HealthySchools_UA, #ЦентрКСВ, #Mondelez 

Автори плакатів намагалися відобразити проблему лаконічними та яскравами засобами плакатного містецтва, закликали свою аудиторію до критичного сприйняття сутності існуючих ризиків.

... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 129 | Додав: mech | Дата: 2018-11-14 | Коментарі (0)

Участь у районному етапі  фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів "Козацький гарт" в Запорізькому НВК №19 розглядають як важливу активність, яка змістовно вписується у шкільну Програму дій в рамках Національного проекту  "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів".

#HS_UA, #HealthySchools_UA, #ЦентрКСВ, #Mondelez

Командний склад - учні та керівники команд -  вчителі фізкультури Бей В.І та Жидков Ю.М., розповідають, що команди змагалися  у комбінованих естафетах. Це дозволило перевірити учасників на силу, спритність та витривалість. Цього разу були задіяні учні 7 шкіл Шевченківського району. Діти бігали на швидкість, стрибали у довжину.

У загальному заліку команда Запорізького НВК №19 посіла ІV місце. Молодці! Пишаємось вами!.

Проведення "Козацького гарту" в Запоріжжі вже стало традиційним. Тому його популярність зростає кожного року. 

Кореспонденти медіаосвітнього центру "Олімпія" Шкільного медіахолдингу "ВМ-НФ" Запорізького НВК №19 записали найбільш цікаві моменти змагань на відео та пропонують Вашій увазі свій відеоролик. 

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 121 | Додав: mech | Дата: 2018-11-14 | Коментарі (0)

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності,  з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля створення сприятливого психологічного клімату в учнівському середовищі Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 з 12 по 16 листопада проводиться  Тиждень толерантності «Я + ТИ = МИ!»

На думку організаторів Тижня, виховного центру та ради учнівського самоврядування ЗНВК №19, всі заходи тижня сприяють створенню належних умов для безконфліктного, радісного та здоровя-зберігаючого простору. Тому Тиждень планувався в рамках програми дій Національного конкурсного проекту "Здорові школи". 

#HS_UA, #HealthySchools_UA, #ЦентрКСВ #Mondelez

Впродовж тижня виховна робота спрямовується на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в учнівському та педагогічному колективі, підвищення оптимістичного настрою учасників навчально-виховного процесу, створення умов для покращення фізичного та психологічного здоров’я школярів.

План проведення Тижня толерантності є дуже насиченим. Проводяться тематичні класні години, анкетування «Риси толерантної особистості – це…».

Вже реалізовані творчі проекти «Гірлянда побажань» , «Дерево толерантності», «День рухових ігрових перерв».  Всі ці заходи сприяють об’єднанню учнів різних вікових категорій,  дають можливі ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 175 | Додав: mech | Дата: 2018-11-14 | Коментарі (0)

Як кажуть засновники національної конкурсної програми «Здорові школи» #HS_UA, #HealthySchools_UA, здоров’я дітей залежить від багатьох факторів. Це і те, що ми їмо, і рівень фізичної культури людини, і те, який простір має місце навчання або відпочинку – комфортний, чи не дуже. 

При цьому, коли в Запорізькому НВК №19 говорять про розвиваючий простір, на першу позицію ставлять такі поняття як «психологічний комфорт» та «здоров’я-зберігаючи комунікації». Саме такий захід, присвячений формуванню найважливіших компетенцій зберігання психологічного благополуччя,  був оправдано запланований та відбувся в рамках програми HEALTHY SCHOOLS «Здорові школи» #ЦентрКСВ #Mondelez.

Тренінг-зустріч "Ні - булінгу" провели для учнів ЗНВК №19 інспектори Управління патрульної поліції в Запорізької області Пляшечнік О.В., Багола А.М., Хайрулліною О.І..

Як відомо, в Запоріжжі з метою, зокрема, детального ознайомлення учнів з проблемою булінгу, усвідомлення особистої відповідальності за прояви насильства та формування  уміння протидіяти булерам, здійснюється спеціальний проект «Школа і поліція».

... Читати далі »
Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 109 | Додав: mech | Дата: 2018-11-14 | Коментарі (0)

Чи можна проводити в рамках Програми заходи, які не були вказані у плані активностей?
— Так, якщо ці активності доповнюють ваш план та відповідають одному з трьох напрямків Програми (раціональне харчування, фізичний розвиток та організація простору).


Як порахувати кількість залучених школярів?
— Рахуємо кількість школярів, що були залучені в кожній з активностей Програми у вашій школі. Зверніть увагу, що при підрахунку загальної кількості учасників активностей за звітний період одного і того ж учня ми рахуємо тільки один раз. Кількість школярів, які брали участь у активностях, відповідно, не може перевищувати кількості учнів у школі. 
Аналогічний принцип застосовуємо і до підрахунку вчителів, батьків та жителів громади, яких ви залучали. 


Кому можна постійно звітувати про виконану роботу?
— Звіти подаються виключно на сайті Програми healthy-schools.org.ua у розділі “Подати звіт”. Звітні матеріали, надіслані на електронну скриньку чи на сторінки в соціальних мережах Програми, не розглядаються як звітні. 
ПОТОЧНИЙ ЗВІТ НАДСИЛАЙТЕ ДО 31 ЖОВТНЯ ВКЛЮЧНО. 

Якщо ми хочемо надіслати у звіті більше фото/ відео, ніж вказано ... Читати далі »

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 126 | Додав: mech | Дата: 2018-10-30 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 »

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

Коментарі

Чим дивує запорізьке урочище Пристіни
Дякую! )

Александр, благодарю за активное участие в уроке! )

Безперервно навчаємось! Удосконалюємо знання, навички, вміння та компетенції!!! 

1. ...

Саша, спасибо за отзыв! Впереди ещё много открытий! )

Друзі сайту

  • department

  • Архів записів