10 жовтня біля пам`ятника «Летять журавлі» відбувся урочистий мітинг присвячений 75-річчю визволення м.Запоріжжя від нацистських загарбників.
![](/_nw/0/05536934.jpg)
На заході були присутні учні нашої школи ( 6-а, 6-б, 9-а та 10 клас), ліцеїсти, ветерани, депутати та жителі нашого району. Відкрив мітингу військовий оркестр, потім вшанували загиблих у війні Хвилиною мовчання, учні 6-а класу зворушливо та емоційно прочитали вірші.
![](/_nw/0/17328218.jpg)
![](/_nw/0/s36164635.jpg)
Наприкінці мітингу відбулося покладання квітів на «братську могилу», в якій спочивають вічним сном 4940 військовополонених бійців та командирів розстріляних фашистами в концтаборах Запоріжжя 1941 -1943 рр.
![](/_nw/0/29742254.jpg)
![](/_nw/0/53188295.jpg)
Гацький Ілля
Фото Кулик Володимир
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|