Завершується напружений період підготовки шкіл до нового навчального року. У Запорізькому НВК №19 здійснена величезна робота в цьому напрямку. Вчителі, батьки, спонсорські організації, представники депутатського корпусу доклали максимум зусиль для поновлення всіх зон, призначених для навчання, відпочинку і розвитку дошкільнят і учнів школи - громадян Дитячо-юнацької громадської організації «Республіка Мрія».
Колектив школи-комплексу висловлює свою щиру подяку Територіальному відділу освіти Шевченківського району - каже спасибі за всебічну підтримку і визнання ефективних зусиль учнів і вчителів дев'ятнадцятої школи.
В цьому році в школі відкривається три перших класи. Для них відповідно до концепції реформи НУШ створені всі необхідні умови для фізичного, соціального і розумового розвитку. У класних кімнатах обладнані відповідні комфортні зони.
Величезна робота виконана вчителями та батьківською громадськістю щодо подальшого вдосконалення дошкільних відділень школи-комплексу.
Шкільний спортивний зал отримав новий дизайнерський вигляд. Повністю відремонтований пристосований також для занять хореографії музичний зал.
Успішно підготовлено до нового навчального року улюблене місце всіх громадян Мрії - шкільний стадіон.
По-домашньому затишно, по-європейськи, виглядає шкільна їдальня. У школі продовжують свою роботу два центри безпечної води, в яких питна вода за допомогою спеціального обладнання піддається доочищення. Це дозволяє значно мінімізувати ризики по здоров'ю дітей і працівників школи, що пов'язані з небезпечними домішками, які можуть міститися у водопровідній воді.
З вересня відбудеться радісне свято «Першого дзвоника» і початку нового 2018-2019 навчального року: школа радо відчинить свої двері для талановитої, допитливої і успішної дітвори. Кожен тут зможе реалізувати і розвинути ті чи інші свої здібності.
Все готово для головного шкільного свята - для творчого процесу безперервного зростання, особистісного розвитку, радісних зустрічей, видатних досягнень, значних перемог! Нехай шкільне братство Мрії занурюється в ці можливості, діє, не зупиняючись ні на хвилину. Адже не випадково в гімні «Республіки Мрія» співається:
Время летит вперед,
Быстро бегут года.
Только всегда сияет ярко
Наша страна Мечта!
Мы будем ей верны,
Дружными будем мы.
Море свершений нам по силам:
Вместе мы все сильны!
https://youtu.be/qwgEi2tlBWI
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|