![](/_nw/5/s35367163.jpg)
Кожного року 9 листопада нас чекає унікальна подія- Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
І хоча зараз ми на дистанційному навчанні, це не завадило нам відзначити День української писемності та мови і написати разом з Україною цей диктант.
Але спочатку ми зібралися на класну годину, де поговорили про історію свята та власне ідеї написання радіодиктанту, про те, чому ж все ж таки варто писати такі диктанти, не забули трохи погратися та перевірити свої знання , дізнатися цікаві факти про українську мову.
![](/_nw/5/s18187763.jpg)
![](/_nw/5/s75497739.jpg)
![](/_nw/5/s14327224.jpg)
![](/_nw/5/s96424297.jpg)
![](/_nw/5/s63982970.jpg)
Щодо диктанту- було трохи важко, але ми впоралися!
![](/_nw/5/s57470448.jpg)
![](/_nw/5/s75847820.jpg)
Вітаємо усіх з Днем української писемності та мови, та закликаємо знати, вчити українську мову, пам’ятати, що саме вона робить нас справжніми українцями !
Михаїл Шведун
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|