Як кажуть засновники національної конкурсної програми «Здорові школи» #HS_UA, #HealthySchools_UA, здоров’я дітей залежить від багатьох факторів. Це і те, що ми їмо, і рівень фізичної культури людини, і те, який простір має місце навчання або відпочинку – комфортний, чи не дуже.
При цьому, коли в Запорізькому НВК №19 говорять про розвиваючий простір, на першу позицію ставлять такі поняття як «психологічний комфорт» та «здоров’я-зберігаючи комунікації». Саме такий захід, присвячений формуванню найважливіших компетенцій зберігання психологічного благополуччя, був оправдано запланований та відбувся в рамках програми HEALTHY SCHOOLS «Здорові школи» #ЦентрКСВ #Mondelez.
Тренінг-зустріч "Ні - булінгу" провели для учнів ЗНВК №19 інспектори Управління патрульної поліції в Запорізької області Пляшечнік О.В., Багола А.М., Хайрулліною О.І..
Як відомо, в Запоріжжі з метою, зокрема, детального ознайомлення учнів з проблемою булінгу, усвідомлення особистої відповідальності за прояви насильства та формування уміння протидіяти булерам, здійснюється спеціальний проект «Школа і поліція».
Одним із компонентів здоров’я людини є психологічне здоров’я, - розповів у ході тренінгу інспектор Пляшечнік О.В..
Важливою характеристикою психологічного здоров’я учня є психологічний комфорт, сприятливі умови навчально-виховного процесу, у яких особистість учня не зазнає стану стресу, депресії та яскраво вираженої тривожності, - підкреслив інспектор Багола А.М.
Соціальна нестабільність, що сталася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків. Тому, - за словами інспекторки Хайрулліної О.І., - особлива увага суспільства привертається сьогодні до проблеми булінгу (насильства) в дитячому середовищі.
Під час тренінгу учні ознайомились з презентацією з даної теми, обговорювали зміст відео роликів, працювали в групах, створюючи образи учасників булінгу, брали участь у рольовій грі.
Інспектори поліції допомогли школярам навчитись розрізняти це явище за певними ознаками, вказали на форми булінгу та наголосили, що наслідки його бувають трагічними.
Діти почули поради, до кого можна звернутися, коли є факт булінгу, як правильно протидіяти йому.
Наприкінці зустрічі діти зробили висновок, що насилля – недопустима річ у стосунках між людьми.
Задля здоров’я, щастя та радості треба бути доброзичливими, милосердними , з повагою ставитися до людей.
Виховний центр ЗНВК №19
14.11.2018
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|