Головна » 2020»Березень»12 » В Запоріжжі впроваджуються системні підходи у напрямку протидії булінгу (ВІДЕО)
4:39 PM
В Запоріжжі впроваджуються системні підходи у напрямку протидії булінгу (ВІДЕО)
11 березня, у середу, в Запоріжжі на базі КЗ імені Довженко відбувся Комплексний методичний практикум щодо створення освітнього простору вільного від насильства і булінга.
Як переконалися учасники, цьому питанню міська освітня система приділяє величезну увагу!
Цією справою охоплені всі заклади освіти Запоріжжя, - розповів Директор Департаменту ОіН Запорізької міськради Станіслав Романчук. За його словами, «проблема булінгу – це проблема кожного з нас, і якщо ми не будемо байдужими до проблем людей, які навколо нас, булінгу не буде. Цей захід цьому тільки підтвердження».
В рамках комплексного заходу відбулися цільові практикуми для педагогів задля подальших тренінгів за наданими технологіями в усіх районах міста. Керівники ТВО отримали від НМЦ потужний та системний методичний кейс з рекомендаціями.
Батьки отримували консультативну допомогу від партнерів, соціальних педагогів, психологів закладів освіти міста, фахівців департаменту.
В ході тренінгу «Відповідальні батьки – захищена дитина» учасники ознайомилися з дієвими рекомендаціями щодо стратегій ефективного виховання успішної дитини, алгоритмами дій у ситуації небезпеки, обговорювали роль батьків у забезпеченні психологічного і правового захисту дитини.
Тренінг «Абетка безпеки закладу освіти» дозволив учасникам отримати практичні навички щодо створення умов безпечного та комфортного психологічного середовища у закладі освіти.
Для учнів Науково-методичний центр Департаменту освіти і науки організував інтерактив, просвітні заходи, відбулися корисні комунікації, ознайомлення з ігровими техніками та соціальними проектами дитячих ЗМІ. Переможці проекту соціальних відеороликів Міської програми боротьби з булінгом «Медіазброя» нагороджувалися Дипломами Директора Департаменту.
Нагадуємо, що з 11 лютого 2020 року запрацювала національна гаряча лінія з протидії насильству 1547! Зараз на гарячій лінії працює 16 фахівців. Це психологи, соціальні працівники, юристи. У 33% випадків вони надали психологічну допомогу, у 66% – інформаційну консультацію. Були також зафіксовані випадки екстреного реагування.
Як показує статистика, за перший місяць роботи національної гарячої лінії надійшло понад 1700 дзвінків. Середня тривалість розмови 7 хвилин 22 секунди, і має тенденцію до зростання. Час очікування з'єднання з оператором коливався у межах 11 секунд. За проблематикою орієнтовно третина звернень стосувалася психологічного насильства, стільки ж – фізичного, ще третина – економічного насильства.
Події міського заходу висвітлювали місцеві телеканали.
Ресурсний центр "ВМ-НФ"
Запорізький НВК №19
12.03.2020
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото: