День дублера торкнувся сьогодні учнів 10 та 11 класів. Адже саме вони проводили уроки образотворчого мистецтва у 7-А та 7-Б класі. Заміна вчителів учнями в рамках тижня самоврядування стала вже доброю традицією в Запорізькому НВК №19.
Так Каменецька Богдана, учениця 10-А класу, підготувала та провела для 6-А урок з теми «Декоративно-прикладне мистецтво». Корнієнко Анна з 11-А класу виступила дублером учителя у 7-Б. Її урок був присвячений Петриківському розпису. Компаніець Катерина розкривала тему «Людина в русі».
Необхідно створити адаптивні освітні умови в школі, бо українському суспільству потрібні люди, які здатні самостійно приймати рішення в ситуації вибору, здатні до співпраці, відрізняються мобільністю, динамізмом, конструктивністю, готові до міжкультурної взаємодії, мають почуття відповідальності за долю країни, її соціально-економічне процвітання, - розповідає вчитель образотворчого мистецтва Лещенко Анжеліка Миколаївна.
За її словами, самоврядування в школі дозволяє зацікавити учнів та залучити їх до активної діяльності.
Анжеліка Миколаївна високо оцінила зусилля старшокласників: «Уроки були цікавими, застосовувались різноманітні методи ознайомлення учнів з фактичним матеріалом. Порадувала доброзичлива атмосфера, бажання семикласників співпрацювати та проявляти активність під час обговорення ключових понять. Відчувалися комунікаційні переваги, коли в освітньому процесі взаємодіють рівні з рівними».
Самоврядування грає величезну роль в організації життя дитячого колективу. День Дублера в Запорізькому НВК №19 у черговий раз переконав учасників подій в тому, що учнівський колектив – це частина шкільного співтовариства з автономною системою цінностей, спираючись на яку, ми в значній мірі можемо підвищувати якість освітнього процесу.
![](/_nw/3/s06123195.jpg)
![](/_nw/3/s80289618.jpg)
![](/_nw/3/s99799330.jpg)
![](/_nw/3/s42810955.jpg)
![](/_nw/3/s80863328.jpg)
![](/_nw/3/s85013242.jpg)
![](/_nw/3/s77923973.jpg)
![](/_nw/3/s18971924.jpg)
![](/_nw/3/s14365867.jpg)
![](/_nw/3/s08297583.jpg)
![](/_nw/3/s55294061.jpg)
![](/_nw/3/s87709013.jpg)
Фото: Анжеліка Лещенко
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|