1 лютого, у понеділок, в Запорізькому НВК №19 стартував проєкт колективної творчої медіасправи (КТМС) до Дня безпечного інтернету.
В рамках проєкту всі класи підготують та проведуть тематичні класні години, в ході яких учні школи-комплексу ще раз згадають правила безпечного користувача Всесвітньої мережі.
Про ці заходи кожний медіаосвітній центр Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" підготує новину, - повідомляють у Центрі виховних інновацій ЗНВК №19.
2 лютого відбулась виховна година "Безпечне користування Інтернетом. Критичне оцінювання інформації, отриманої з Інтернета" в 7-В класі (класний керівник Реутова Марина Володимирівна).
Учні переглянули презентацію "Як захиститися від інтернет загроз", відповідали на питання, моделювали ситуації сімейного ставлення до комп'ютера, до Мережі; піднімали проблему інтернет- залежності (нав'язливий веб-серфінг, надмірність знайомих в чатах, ігрова залежність, фінансова потреба, кіберсексуальна залежність і ін.)
Відбулось обговорення про прості і доступні способи вирішення цих проблем.
Також учні пройшли тест на знання безпечного користування. З'ясувалось, що тільки 2 учні в класі - мудрі користувачі Інтернету (Сніжко Максим і Ашуров Валера).
Ще багато нам потрібно буде попрацювати в рамках медіаосвітнього центру "Вчений кіт", - каже класний керівник.
Вона зауважила, що потрібно, щоб всі учні класу навчилися безпечно орієнтуватися в інформаційному просторі. Для цього вчителі на всіх уроках формують критичне мислення та впроваджують елементи інтегрованої медіаосвіти.
Наприкінці зустрічі семикласники розробили звід правил безпечного Інтернету в картинках і побажаннях.
Редколегія "Вчений кіт"
Нагадуємо, що 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
“День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.
170 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 11 лютого 2020 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1700 закладів освіти, бібліотек, молодіжних центрів, громадських організацій, органів влади, медіа та бізнесових організацій в усіх областях України. Понад 170 000 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|