У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності, з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля створення сприятливого психологічного клімату в учнівському середовищі Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 з 12 по 16 листопада проводиться Тиждень толерантності «Я + ТИ = МИ!»
На думку організаторів Тижня, виховного центру та ради учнівського самоврядування ЗНВК №19, всі заходи тижня сприяють створенню належних умов для безконфліктного, радісного та здоровя-зберігаючого простору. Тому Тиждень планувався в рамках програми дій Національного конкурсного проекту "Здорові школи".
#HS_UA, #HealthySchools_UA, #ЦентрКСВ #Mondelez
Впродовж тижня виховна робота спрямовується на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в учнівському та педагогічному колективі, підвищення оптимістичного настрою учасників навчально-виховного процесу, створення умов для покращення фізичного та психологічного здоров’я школярів.
План проведення Тижня толерантності є дуже насиченим. Проводяться тематичні класні години, анкетування «Риси толерантної особистості – це…».
Вже реалізовані творчі проекти «Гірлянда побажань» , «Дерево толерантності», «День рухових ігрових перерв». Всі ці заходи сприяють об’єднанню учнів різних вікових категорій, дають можливість відчути задоволення від дружнього спілкування, творчості, прояви доброзичливості, людяності по відношенню к товаришам.
Завершиться Тиждень «Ланцюгом єднання», своєрідним флешмобом, на який збереться вся школа – колектив друзів і однодумців, котрі сильні своєю єдністю, взаєморозумінням, толерантним відношенням один до одного.
![](/_nw/0/s57659253.jpg)
Дерево толерантності зібрало понад 500 сердечок з добрими побажаннями
![](/_nw/0/s18765975.jpg)
Також багато побажань можна побачити на гірлянді, яка прикрасила другий поверх шкільної будівлі.
![](/_nw/0/s64979697.jpg)
Учні 11-А класу провели рухливі ігри з першокласниками
![](/_nw/0/s88477832.jpg)
Учні 9-А класу також навчали першокласників, як можна цікаво пограти на перерві
![](/_nw/0/s10017594.jpg)
![](/_nw/0/s57034807.jpg)
Старшокласники розповідали малюкам про те, як важливо цінити дружбу та підтримувати гарні стосунки з однокласниками. Адже від того, наскільки позитивний настрій має учень, виявляється, залежить те, як функціонує його імунна система, яка, як відомо, виконує захисну для організму людини функцію.
![](/_nw/0/s75687173.jpg)
Нам дуже цікаво про все дізнаватися, - кажуть учні початкової школи
![](/_nw/0/s14853702.jpg)
Усі вікторини активісти 9-Б класу готували самостійно. Було дуже цікаво.
![](/_nw/0/s69820119.jpg)
![](/_nw/0/s10715085.jpg)
Стільки прекрасних емоцій! Приємно спостерігати таке.
![](/_nw/0/s36596691.jpg)
![](/_nw/0/s48869510.jpg)
Не менш активно рухливі ігри пройшли за підтримки 10-А класу. Вдалося організувати молодших учнів для захоплюючого дійства.
![](/_nw/0/s78206895.jpg)
![](/_nw/0/s60597000.jpg)
Президент "Республіки Мрія", Даря Стадницька, підготувала для своєї аудиторії дуже цікаву розвивальну програму. Рухалися, грали, розважалися.
![](/_nw/0/s75821729.jpg)
![](/_nw/0/s37548572.jpg)
![](/_nw/0/s35008596.jpg)
На прикінці рухливої перерви відбулася репетиція "Ланцюжка єднання" - традиційного для школи Мрії заходу. Адже загальношкільний ланцюжок очікується вже завтра.
![](/_nw/0/s39541494.jpg)
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|