8 березня – перше свято весни. Чудовий, бо вже чути дзвінкі голоси птахів, розцвітають первоцвіти, яскравіше світить сонечко. Цього дня усі вітають дівчат, жінок зі святом. Квіти, подарунки, гарний настрій.
Гарний подарунок можна купити у магазині. Але подарунок, зроблений своїми руками, цінніший, адже він зроблений із душею та любов'ю. Такі подарунки особливо люблять мами та бабусі. Напередодні свята я та Софія Кузьміна проводили майстер-клас з квілінгу у п'ятих класах. Квілінг-це виготовлення фігурок зі скручених у спіральки смужок паперу. Ми показували п'ятикласникам, як можна з різнокольорових смужок зробити гарні святкові листівки. Хлопці із задоволенням слухали нас і дуже старалися. Кожному хотілося, щоб листівка вийшла найкрасивішою. Робота вимагала посидючості та терпіння, але всі впоралися «на відмінно». І на листівках з'явилися яскраві гарні букети. Душевний подарунок на 8 березня. Захоплений радісний погляд на свої роботи говорив про те, що наш майстер-клас усім сподобався.
Зараз усі знають, що таке квілінг. Але, напевно, не всі знають історію його виникнення. Припускають, що техніка «квілінгу» зародилася у 14 столітті. Монархи обрізали краї позолочених книг, обрізки накручували на пір'я, із пружинок створювали прикраси. Пізніше у 18-19 століттях квілінг прийшов до Європи. Але папір був дуже дорогим, тому цією майстерністю займалися лише знатні, багаті дівчата. Своїми роботами вони оздоблювали предмети інтер'єру. Зараз є гуртки квілінгу, навіть школи де навчають цій майстерності. Щороку проводять виставки, майстер-класи. Спробуйте і ви!
Автор Чаплян Диана
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|