8 лютого для учнів 6-б класу було проведено виховну годину присвячену безпеці в Інтернеті.
У цьому році темою стали маніпуляцій та фейки в Інтернеті. Діти розбиралися в тому, хто та навіщо створює фейкову інформацію, якою вона буває, для чого її використовують.
Учні 6-б класу дізналися про те, які ознаки має фейкова новина в мережі. Під час спілкування діти ділилися власними знаннями та спробували створити новину з ознаками фейкової.
Ось враження журналіста нашого видання Варвари Єфіменко:
«Фейк онлайн небезпечний. Люди почали дурити суспільство неправдивою інформацією. Спочатку ми віримо у все це, але потім починаємо не довіряти таким джерелам. Я раджу вам не вірити всьому, завжди бажано перевіряти інформацію, якою ми користуємося. Я вважаю, що якщо ми проводитимемо багато часу в Інтернеті у неперевірених джерелах, то ми взагалі не можемо нічому довіряти. Якщо вам намагаються довести в Інтернеті те, у що ви не вірите, просто перевірте це джерело, або запитайте у дорослих».
Нагадуємо, що 8 лютого 2022 року у всьому світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) - Разом для найкращого Інтернету ! Україна долучилася до інформування дітей щодо небезпек в Інтернеті в 2008 році. Тоді була створена «Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті» та сайт Onlandia, на якому можна знайти багато корисної інформації.
Також інформація була надана до вайбер групи батьків учнів 6-б класу для ознайомлення.
Автори Єфіменко Варвара, Старова Ірина
Автор новинного повідомлення:
Сфера інтересів автора:
Автор фото:
|