ВМ-НФ Архів 1 Архів 2 

Головна| Мій профіль| Реєстрація| Вихід| Вхід|RSS

Фільтр пошуку

конференція Новий навчальний рік радіо редколлегии День учителя Кристал навчання медіаосвіта відео Тиждень відеоролики HEALTHY SCHOOLS здорові школи Видео Радио виховний центр безпека екологія Конкурс медіатворчість підсумки здоров'я звіт медіаграмотність Шкільний Медіахолдинг Запорізький НВК №19 ВМ-НФ АУП Департамент освіти і науки виховна робота Республіка Мрія Свято лінійка банки балів Департамент освіти Солярис Запоріжжя булінг ЗНВК №19 самоврядування День Дублера ЗНУ квест конкурси Екологічний вектор Андрій Єлькін вибори президент громадянське виховання медіа

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [98]
Новини - Спалах [18]
Новини - КОТ [1]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Фортуна [1]
Новини - Креатив [82]
Новини - Кристал [86]
Новини - Фенікс [19]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - 220V-next [6]
Новини - Ексклюзив [1]
Новини - Соляріс [16]
Новини - Улыбка [1]
Новини - Орео [0]
Новини - Максимум адреналину [1]
Новини - Нью-Скіфія [12]
Бумеранг [0]
Новини - 21 століття [0]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

1:51 PM
У Запорізькому НВК №19 відбулася "Медіабитва"

В останній день першого семестру, 20 грудня 2019, в Запорізькому НВК №19 відбулася святкова гра "Новорічна медіа битва". У заході взяли участь команди всіх 7,8 і 9 класів. 

Учасникам випала нагода в конкурсній і змагальній формі систематизувати і закріпити поняття: медіа, мас-медіа, шкільні ЗМІ, журналістські професії, продовжувати формувати медіаграмотність і ключові медіакомпетенціі, узагальнити досягнення шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ» в 2019 році.

В першому конкурсі змагалися радіоведучі. Потрібно було прочитати текст  про основні події шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ» в 2019 році. Журі оцінювало дикторські якості ведучих - наскільки професійно вони читали заданий текст. 

Ведучі нагадали про наших героїв: про переможців медіа-конкурсів і фестивалів, про значні успіхи підрозділів "ВМ-НФ" у медіа-інформаційному просторі  школи-комплексу, а саме:

Ведучий 1. Цьогорічні досягнення представників Шкільного медіахолдингу "ВМ-НФ" не можна назвати скромними!  Адже учні 11-А класу отримали призове друге місце в обласному фестивалі за конкурсну пропозицію «Вісник Мрії»! Молодці, автори есе і рецензій журналу "Вісник Мрії"! Грамоти! Призи! Відмінний настрій! Впевненість, що ми на правильному шляху!
Ведучий 2. І як було все ж таки приємно спостерігати, коли представники журі звертали увагу на проект «Кристалу» як на такий, який заслуговує високої оцінки! 
Ведучий 1. Запорізький НВК №19 отримав багато призових місць у міських конкурсах «Медіаскул» та «З любов’ю до рідного краю». 2019. В Новому році потрібно повторити цей успіх. 
Ведучий 2. В Запорожском УВК №19 заработало радио
Идея создания интернет-радио «Республики Мечта» получила своё воплощение усилиями медиаобразовательного центра «Нью-Скифия» 27 ноября. В этот день стала доступной для слушателей музыкально-информационная радиопрограмма «Большая переменка», подготовленная десятиклассниками Запорожского УВК №19.

Ведучий 1. 10 березня 2019 рахункова комісія експертної ради медіаосвітнього проекту «Вісник Мрії – Новий Формат» завершила роботу з підбиття підсумків активності редколегій за результатами 20 сезону конкурсної програми.
Відбулася інвентаризація банків балів медіаосвітніх досягнень підрозділів ШМХ «ВМ-НФ». Визначено ТОП-5 найбільш активних колективів шкільних ЗМІ.
1 місце - газета Креатив
2 місце - газета Кристал
3 місце - газета "Промінь сонця"
4 місце - газета "220V-next"
5 місце - газета "Нью-Скіфія"

Ведучий 2. 8 квітня у ранковій програмі Суспільного телебачення UА:Запоріжжя у рубриці "Варто знати" вийшов телесюжет про діяльність Шкільного Медіаходингу "ВМ-НФ" Запорізького НВК №19. У сюжеті можна побачити, як працюють учні та медіапедагоги школи-комплексу над вирішенням завдань з формування медіаграмотності підростаючого покоління. 
Ведучий 1. ВМ-НФ - це чудова ініціатива, яка, я сподіваюся, прогримить на всю Україну.

Так сказала національний координатор впровадження медіаосвіти в Україні Любов Найдьонова у сесійній залі міської ради під час Міжнародного форуму «Модератори освітніх реформ» в Запоріжжі. 

За словами Любов Найдьонової, заступника директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та національного координатора Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти, унікальний досвід Запорізького НВК №19, в якому вже багато років практикується Шкільний Медіахолдинг, це є той тренд, який підхопить вся Україна, тому що саме така форма медіаосвіти найкраще готує дітей до тих змін, з якими стикається людство.

Ведучий 2. 9 квітня 2019 програма "Акценти" популярного регіонального телеканалу Z була присвячено питанням впровадження медіаосвіти.
В рамках телевізійної програми відбувся показ сюжету про модель масової медіаосвіти школярів "Вісник Мрії - Новий Формат" Запорізького НВК №19. 
Ведучий 1.  У 2019 році  Запорізький НВК №19 взяв участь у Всеукраїнському конкурсі пропозицій та проектів шкільних та молодіжних медіа «Youth MediaLab».
Медіаосвітні центри Шкільного медіахоллдингу "ВМ-НФ" реалізують різноманітні концепції у своїх відеопроектах. Бути супер-героями - це круто, - кажуть громадяни Мрії. 
Ведучий 2. "Ми не можемо стояти осторонь проблеми булінгу", - Шкільний Медіахолдинг "Вісник Мрії - Новий Формат" Запорізького НВК №19 прийняв челендж соціальних відеороликів в рамках Міської програми боротьби з булінгом «MEDIAзброя» !!!
Ведучий 1. На медіа-ландшафті  Шкільного медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» Запорізького НВК №19 з’явилися нові підрозділи. 26 листопада, у вівторок, у 5-А та 5-В класах відбулися тренінгові заходи з назвою «Посвята в юні журналісти».
Ведучий 2. Ресурсний центр Шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ» запросив взяти участь у медіа-конкурсі «Новий рік — чудове свято! Зичимо добра багато!» - створити випуски новорічних радіопередач  та стати переможцем! Та вчора 19 грудня відбулося підведення підсумків та нагородження. 

Учасники медіабитви дивилися ролик, у якому громадяни Мрії виконували гімн Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ", а потім потрібно було на пам'ять повторити текст його приспіву. 

Був також конкурс заголовків шкільних новин та конкурс послідовності виникнення тих чи інших джерел та видів медіа. 

Пропонувалося розмістити у історичної послідовності: фотографія, телефон, газета, радіо, інтернет, комп'ютер, фонограф, телеграф, кіно.

Особливо сподобалась активним учасникам "Медіабитви" вікторина, в ході якої учні дізнавалися:  

Де вперше придумали спосіб отримувати відбитки письмових знаків за допомогою тиснення? Яка перша книга вийшла в світ накладом 180 примірників у Європі в друкарні Йогана Гутенберга? Де, коли і ким заснована перша офіційно зареєстрована друкарня в Україні? Як називалася перша газета в Україні, перший номер якої вийшов 4 травня 1812 року? Яка країна вважається батьківщиною телеграфу? Яка фірма є творцем першої цифрової фотокамери? Між якими містами був встановлений 9 квітня 1902 року перший бездротовий зв'язок в Україні? За якийсь винахід в 1948 році американські фізики Шоклі, Браттейн і Бардін отримали Нобелівську премію? Кому належить винахід кіно? Чим став відомий в 1928 році український винахідник Борис Грабовський, син відомого поета Павла Грабовського? Хто був першою українською телеведучою? Де була заснована в 50-і роки ХХ століття всесвітньо відома школа кібернетики та обчислювальної техніки? Коли з'явився Інтернет? В якому році Україна приєдналася до Інтернету? Та багато інших питань!!! 

Учасники розбиралися з професіями газет та телебачення, змагалися - хто придумає більше слів з теми медіа, дивилися відеоролики Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ", слухали ексклюзивну електронну музику, яка створювалась за допомогою он-лайн аудіо- контруктора.

Переможцями гри "Медіабитва" стали команди 7-А, 8-А, 9-А класів. Вони нагороджувалися Сертифікатами балів "ВМ-НФ" у кількості 80000+.

Не залишилися без заохочувальних призів 7-Б, 8-Б, 9-Б класи. Вони отримали Сертифікати "ВМ-НФ" вартістю 40000+ балів. 

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 109 | Додав: mech | Теги: Гра, Медіабитва, медіаосвіта, Запорізький НВК №19 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 nikulitta • 8:54 PM, 2019-12-20 [Матеріал]
Який чудовий захід!

Браво!!! Причудово!!!

Добре, що Ви детатьно розповіли як проходила "Новорічна медіа битва", дуже цікаво. 
Хотілося б побувати сьогодні глядачем.
avatar
1
2 nikulitta • 8:57 PM, 2019-12-20 [Матеріал]
Андрію Вячеславовичу, за статтю Вам нараховується +8000, а за організацію заходу +100000
Так тримати!
smile
avatar
0
3 mech • 4:07 PM, 2019-12-21 [Матеріал]
Дякую! )
avatar

Новини

 

[2020-02-23]
Учим пятиклассников безопасному поведению в интернетеУчим пятиклассников безопасному поведению в интернете

[2020-02-19]
"Вчений Кіт" готується проявляти активність та перемагати

[2020-02-14]
В Запорізькому НВК №19 стартує конкурс радіопередач до Міжнародного жіночого дня 8 березняВ Запорізькому НВК №19 стартує конкурс радіопередач до Міжнародного жіночого дня 8 березня

[2020-02-13]
Хто вони, супергерої сучастності.Хто вони, супергерої сучастності.

[2020-02-10]
Анна Носко: Я вибираю дружбу і повагу друзів, однокласників і всіх учнів нашої школиАнна Носко: Я вибираю дружбу і повагу друзів, однокласників і всіх учнів нашої школи

[2020-02-10]
Єлизавета Олійник: Давайте зробимо неможливе, можливе зроблять без нас!Єлизавета Олійник: Давайте зробимо неможливе, можливе зроблять без нас!

[2020-02-10]
Марія Карпенко: «Я, ти, він, вона – будемо дружня сім’я»Марія Карпенко: «Я, ти, він, вона – будемо дружня сім’я»

Фото


Публікації

Фототворчість 6-В класу: Цей день запам'ятається надовгоФототворчість 6-В класу: Цей день запам'ятається надовго

Бути президентом: 106 років тому президент Мексики встановив рекорд, перебуваючи на посаді лише 45 хвилин.Бути президентом: 106 років тому президент Мексики встановив рекорд, перебуваючи на посаді лише 45 хвилин.

Бути президентом: 106 років тому президент Мексики встановив рекорд, перебуваючи на посаді лише 45 хвилин.Бути президентом: 106 років тому президент Мексики встановив рекорд, перебуваючи на посаді лише 45 хвилин.

На V міський конкурс "Mediaschool 2020". Номінація - Краще фото «Кожне завтра розпочинається сьогодні»На V міський конкурс "Mediaschool 2020". Номінація - Краще фото «Кожне завтра розпочинається сьогодні»

День ДомовогоДень Домового

Я рисуюЯ рисую

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП 5

1 місце - газета Креатив
2 місце - газета Кристал
3 місце - газета "Промінь сонця"
4 місце - газета "220V-next"
5 місце - газета "Нью-Скіфія"

[2019-11-28]  
В Запоріжжі для школярів стартують популярні медіа-конкурсиВ Запоріжжі для школярів стартують популярні медіа-конкурси

Коментарі


Оля, как раз таки могут!!!
Тоже мне сравнение экономикой страны управлять и мероприятия школь...

Какие молодцы! 9-А класс! Отлично! Так держать! 
8000+ )

Если выберут Лизу или Карину,тогда выборы будут через год, если кого-то из девочек семиклассниц тогд...

А мне кажется, что нужно каждый год выборы делать. Больше уверенности в себе. Ведь они оценивают сво...

Друзі сайту

 • department

 • Архів записів

  Календар

  «  Грудень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031

  Ми у Фейсбуці

  ВМ-НФ