ВМ-НФ Архів 1 Архів 2 

Головна| Мій профіль| Реєстрація| Вихід| Вхід|RSS

Фільтр пошуку

ВМ-НФ Запоріжжя конференція медіаосвіта конкурси АУП ЗНВК №19 Запорізький НВК №19 Шкільний Медіахолдинг Конкурс радіо ЗНУ День учителя Андрій Єлькін Республіка Мрія здоров'я Кристал здорові школи звіт медіаграмотність навчання Департамент освіти відео HEALTHY SCHOOLS безпека медіатворчість урок екологія РК медіакультура 7 клас булінг виховна робота 8 клас 6 клас практична робота екологія 10 клас Солярис Департамент освіти і науки день Перемоги челендж вибори президент самоврядування День Дублера медіа громадянське виховання Карантин Хімія дистанційне навчання

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [112]
Новини початківців [11]
Новини - Спалах [18]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Креатив [83]
Новини - Кристал [92]
Новини - Фенікс [21]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - Соляріс [23]
Новини - Нью-Скіфія [12]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Календар

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Ми у Фейсбуці

ВМ-НФ

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільні ЗМІ Запорізького НВК №19 забезпечили доступ виборців до програм кандидатів на посаду Президента Дитячо-юнацької екологічної громадської організації "Республіка Мрія".

Онлайн-видання Шкільного медіахолдингу "Вісник Мрії - Новий Формат" публікували відомості про кандидатів, ролики політичної реклами, статті про шкільне життя, авторами яких були самі кандидати.

У передвиборний період створювалися агітаційні плакати, кандидати з метою роз'яснення положень своїх програм відвідували підрозділи ДЮЕГО "Республіка Мрія".

Підсумковим заходом передвиборних кампаній стали дебати кандидатів, які відбулися на шкільному локальному радіо "РМ".

Як відомо, в Запорізькому НВК №19 28 лютого відбулися Вибори нового президента найстарішої в місті Запоріжжя дитячо-юнацької громадської організації "Республіка Мрія". Переможцем гонки стала учениця 10-А класу Карина Гаврик.

За словами представників Центру виховних інновацій Запорізького НВК №19, інавгурація нового президента орієнтовно відбудеться 12 березня. 

Як проходили дебати, можна послухати у відео-звіті ресурсного центру "ВМ-НФ".

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 123 | Додав: mech | Дата: 2020-03-03 | Коментарі (0)

З метою засвоєння новітньої техніки презентацій та задля більш якісного підбиття підсумків 2019-2020 навчального року  за ініціативи директора Запорізького НВК №19 для підрозділів (медіаосвітніх центрів) шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ» оголошується конкурс комп’ютерних скрайб-презентацій по темі «Таким був цей чудовий рік». 

Всі скрайб-презентації про свої досягнення та враження класні колективи готують до традиційних підсумкових лінійок паралелей, які відбудуться наприкінці навчального року. 

У скрайб-презентаціях потрібно відобразити ключові досягнення класного колективу у 2019-2020 навчальному році (участь та перемоги у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, змаганнях тощо). Не зайвим буде додати у презентацію відомості про найбільш яскраві враження та екскурсії (відвідання класними колективами культурних заходів, інших міст, музеїв). Обов’язковою частиною презентації повинна бути розповідь про корисні справи підрозділів ДЮЕГО «Республіка Мрія» (волонтерські активності, благодійна діяльність, екологічні акції тощо). 

Конкурсні презентації потрібно надати в журі до 15 травня (дедлайн). Журі оцінює зміст і технічну якість презентацій. Під змістом розуміється ... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 172 | Додав: mech | Дата: 2020-02-27 | Коментарі (3)

Як повідомили у Центрі виховних інновацій Запорізького НВК №19, з 17 лютого по 1 березня в «Республіці Мрія» пройде загальношкільний конкурс святкових радіо-етерів «Найкращі, милі, дорогі!»

Міжнародний жіночий день  (International Women's Day) 8 березня – це головний щорічний день, коли ми традиційно вітаємо кращу половину людства, сприймаючи це свято як одне з самих значних та радісних щорічних свят. Кожного року в Запорізькому НВК №19 силами учнів до свята весни і краси готується великий концерт. Цей день завжди запам’ятовується як день привітань та відмінного настрою.

Зрозуміло, що у Шкільному медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» також плануються різнопланові роботи: дизайнери медіаосвітніх центрів виготовляють ексклюзивні вітальні листівки, поети пишуть авторські вірші, фахівці в сфері відео-контенту монтують  святкові відеоролики.

Нинішній загальношкільний конкурс тематичних радіопередач «Найкращі, милі, дорогі!» ми також приурочуємо до Всесвітнього дня дитячого телебачення і радіомовлення (1 березня 2020).

... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 171 | Додав: mech | Дата: 2020-02-14 | Коментарі (1)

Сьогодні, 30 січня, на радіо Суспільне:UA Запоріжжя у програмі "РадіоДень «Між нами» обговорювався комплекс проблем, який охоплює поняття "Цифрова дитина".

Гості в студії, Людмила Чернікова, проректор з навчально-методичної роботи Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Андрій Єлькін, керівник Шкільного медіахолдингу "Вісник Мрії - Новий Формат", педагог-організатор Запорізького навчально-виховного комплексу №19, поділилися думками про те, як впливає на якість освіти використання гаджетів у школі, як формує молоду особистість сучасний інформаційний простір, чи на часі запровадження курсів початкової медіаосвіти у середній школі? 

Представники освітньої галузі відповідали на запитання ведучих про те, які медіаосвітні ініціативи впроваджуються в Запорізькій області, висловлювали свою позицію щодо користування мобільними телефонами під час освітнього процесу, про те, як навчити споживачів і насамперед дітей дотримуватися правил безпеки в Інтернеті. Також обговорювалися важливі питання щодо ролі шкільних медіа у навчальному процесі та з точки зору можливостей  формування громадян ... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 273 | Додав: mech | Дата: 2020-01-30 | Коментарі (0)

Змістовні доповіді, жваві обговорення, робота у тематичних творчих групах!

В ході педагогічної ради в Запорізькому НВК №19 обговорювались питання формування медіа-інформаційної грамотності учнів в умовах роботи шкільного медіахолдингу.

Тут продовжується участь у Всеукраїнському експерименті задля пошуку національної моделі масової медіаосвіти .

Авторська модель масової медіаосвіти Запорізького НВК №19 – це задіяння усіх можливих підходів: починаючи з факультативів та інтегрованої медіаосвіти, та закінчуючи системною роботою в структурі Шкільного медіахолдингу.

Це дуже важливо: систематизувати та узагальнити поточні успіхі  та резерви у роботі педагогічного та учнівського колективів школи при виконанні завдань Національного експерименту, звернути увагу на пріоритети міської та національної освітньої політики щодо науково-методичного та організаційного забезпечення процесу масового впровадження медіаосвіти, - впевнені медіа-педагоги школи-комплексу.

На основі аналізу практичних проблем, обміну досвідом, здійснення в ... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 172 | Додав: mech | Дата: 2020-01-12 | Коментарі (2)

На виконання міської Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Запоріжжя та відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради на 2019-2020 навчальний рік, з метою вдосконалення просвітницької еколого - орієнтованої діяльності, підвищення екологічної компетентності підростаючого покоління, сприяння розвитку творчості та активізації природоохоронних ініціатив у закладах освіти міста проходить  конкурсна програма "Екологічні ініціативи» для  педагогів та учнів 5-11 класів з 16.01. – 05.02.2020.  

Роботи у номінаціях "«Проєкт «Екологічна стежина» (5-7 класи), «Мотиваційний екологічний відеоролик» (8-11 класи), «Освітній екологічний проєкт»( педагоги) надаються до 05.02.2020 згідно Положення. 

Конкурс проводитиметься з  13.01.2020 до 03.03.2020 у два етапи:
-    на перший - районний етап конкурсу роботи надаються до територіальних відділів освіти департаменту до 07.02.2020;
-    на другий - міський етап конкурсу роботи надаються до 14.02.2020.
... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 200 | Додав: mech | Дата: 2020-01-03 | Коментарі (4)

В останній день першого семестру, 20 грудня 2019, в Запорізькому НВК №19 відбулася святкова гра "Новорічна медіа битва". У заході взяли участь команди всіх 7,8 і 9 класів. 

Учасникам випала нагода в конкурсній і змагальній формі систематизувати і закріпити поняття: медіа, мас-медіа, шкільні ЗМІ, журналістські професії, продовжувати формувати медіаграмотність і ключові медіакомпетенціі, узагальнити досягнення шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ» в 2019 році.

В першому конкурсі змагалися радіоведучі. Потрібно було прочитати текст  про основні події шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ» в 2019 році. Журі оцінювало дикторські якості ведучих - наскільки професійно вони читали заданий текст. 

Ведучі нагадали про наших героїв: про переможців медіа-конкурсів і фестивалів, про значні успіхи підрозділів "ВМ-НФ" у медіа-інформаційному просторі  школи-комплексу, а саме:

Ведучий 1. Цьогорічні досягнення представників Шкільного медіахолдингу "ВМ-НФ" не можна назвати скромними!  Адже учні 11-А класу отримали призове друге місце в обласному фестивалі за конкурсну пропозицію «Вісник Мрії»! Молодці, автори есе і рецензій журналу "Вісник Мрії"! Грамоти! Призи! Відмінний настрій! Впевненість, що ми на правильному шляху!
Ведучий 2. І як було все ж таки пр ... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 179 | Додав: mech | Дата: 2019-12-20 | Коментарі (3)

День Святого Миколая! Скільки чудових святкових вражень! Скільки незабутніх подій спостерігають сьогодні громадяни Мрії - учні Запорізького НВК №19! 

Саме в цей день відбулася святкова церемонія нагородження переможців та учасників шкільного медіа-конкурсу новорічних радіопередач «Новий рік — чудове свято! Зичимо добра багато!». 

Радіо "Республіка Мрія" працює в Запорізькому НВК №19 лише рік. Але вже представники деяких медіаосвітніх центрів оволоділи відповідними медіа-компетенціями та змогли підготувати контент та взяти участь в цьому складному проекті. Свої радіопередачі підготували редколегії "Промінь сонця", "Солярис", "Олімпія", "Нове місто", "Бригантина", "Спалах". 

Де слухати - https://vestnikm.wixsite.com/zps19/novorichni-radioperedachi

 До складу експертної колегії (журі) ввійшли представники адміністрації навчального закладу, президентської ради ДЮЕГО "Республіка Мрія", медіапедагоги, експерти з питань контент-аналізу, представники батьківської громадськості: Зинаїда Болкова, Андрій Єлькін, Анатолій Шляхтіч, Аліна Бабарикіна, Валентина Єременко, Ірина Старова, Ольга Мелешко, Даніл Мельник, Дар'я Стадницька.  

Окрім оцінювання за тематичними критеріями відбувалося інтерактивне голосування за кращу ра ... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 183 | Додав: mech | Дата: 2019-12-19 | Коментарі (0)

Як формувати медіакомпетенції підростаючого покоління? Чи може міська освітня система впроваджувати ефективні заходи задля підготовки учнів шкіл к умовам життя в інформаційному суспільстві?

Медіаосвітяни Запоріжжя кажуть, що так!

На міському рівні вже накопичений величезний досвід об’єднання зусиль  шкільних медіа та профільних університетських факультетів, помітно розвивається міський медіаосвітній рух.  

Вже п’ятий рік поспіль Департамент освіти і науки Запорізької міської ради проводить для школярів конкурс газет та сайтів «Mediaschool» та конкурс відеороликів «З любов’ю до рідного краю».

Департамент вдало опікується процесами розвитку шкільних засобів масової інформації, формуванням інформаційного освітнього середовища; розвиває систему  національно-патріотичного виховання, пропонує інноваційні рішення для виявлення творчих здібностей дітей та учнівської молоді. На базі ЦДЮТ працює безкоштовна медіа-школа для шкільних ЗМІ, які пройшли акредитацію на порталі Департаменту освіти і науки.

«Запоріжжя: місто лідерів»! Такий тематичний напрям медіа-конкурсів обрано цього року.

Урочисте відкриття конкурсів відбулося в гостинних приміщеннях Запорізького національного університету.  Учасників привітав проректор ЗНУ Генадій Васильчук.

Проведення низки майстер-класів від провідних фахівців у сфері медіа. Навчальні сесії були присвячені формуванню ... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 159 | Додав: mech | Дата: 2019-12-13 | Коментарі (2)

Ресурсний центр Шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ» запрошує взяти участь у медіа-конкурсі «Новий рік — чудове свято! Зичимо добра багато!», створити випуск радіопередачи та стати переможцем!

Графік.

Старт Конкурсного проекту – 2 грудня 2019

Виробництво радіопрограм – з 2 грудня по 18 грудня 2019

Відкриття сторінки з радіопрограмами на порталі шкільної преси – 19 грудня 2019

Робота журі конкурсу та оголошення переможців – 20 грудня 2019

Вимоги до радіопрограми.

Хронометраж – 20 хвилин, файл – мр3. Радіо випуск повинний містити розважальна-музичну (популярні пісні, гумор) та інформаційну частину (новинний блок з новорічними репортажами , повідомлення про новорічні події школи та міста Запоріжжя, рекламні вставки та святкові привітання).

Критерії оцінювання контенту.

Якість аудіо ряду, оригінальність, виразність мовлення ведучими, емоційність, інформативність, підбір музичних композицій, виправданість структурування контенту, логічність послідовності блоків, популярність (за результатами інтерактивного голосування).

Допомога.

При створенні радіопрограм допускається допомога з боку вчителів, класних керівників, батьків, консультантів-фахівців.

10 грудня 2019, у вівторок,  для учас ... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 220 | Додав: mech | Дата: 2019-11-29 | Коментарі (3)

На медіа-ландшафті  Шкільного медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» Запорізького НВК №19 з’явилися нові підрозділи.

26 листопада, у вівторок, у 5-А та 5-В класах відбулися тренінгові заходи з назвою «Посвята в юні журналісти». П’ятикласники познайомились з керівником медіаосвітнього проекту «ВМ-НФ» Андрієм Єлькіним, в ході презентації порталу шкільної преси дізнавалися про особливості медіаосвітнього простору школи-комплексу, про успіхі учнів у міських, обласних та національних конкурсах та проектах, отримували прес-карти – посвідчення юнкорів.

Перші кроки юнкорів у напрямку вирішення завдань Шкільного Медіахолдингу дуже важливі, - каже Андрій Єлькін. За його словами, саме перший етап освітньої, конкурсної, дослідницької програм «ВМ-НФ» передбачає  ознайомлення школярів з можливостями щодо формування актуальних медіакомпетенцій та особистісної медіакультури активістів інформаційно-комунікаційного простору Запорізького НВК №19.

Кожного року Шкільний Медіахолдинг поповнюється новими редакційними колегіями з числа п’ятих класів. Редколегії «Бумеранг» та «Бригантина» в ході «Посвяти» проявили гідну зацікавленість та запитували про історію проекту «ВМ-НФ», про правила порталу шкільної преси, про те, що і як потрібно робити, щоб перемогти в конкурсній програмі.

Ресурсний центр ШМХ &laq ... Читати далі »

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 275 | Додав: mech | Дата: 2019-11-27 | Коментарі (0)

Вже вдруге в Запоріжжі відбувається Національна конференція лідерів освіти «Модератори освітніх реформ 2.0». 

Інституційний аудит та сертифікація в освіті – тема, яка цікавіть сьогодні не тільки вчителів та керівників освітніх закладів. Усі управлінські структури працюють над вдосконаленням внутрішньої системи забезпечення якості освіти. 

В цьому році освітянська подія об'єднала керівників закладів освіти з усіх регіонів України. Учасниками заходів цьогорічної дводенної Конференції стали близько 500 директорів, заступників директорів та педагогів . 

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради забезпечив необхідні умови задля фахового спілкування, присутність перших осіб центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері освіти, можливість отримати відповіді на складні запитання, які турбують педагогів. 

Саме про розбудову внутрішньої та зовнішньої систем забезпечення якості шкільної освіти; про кроки для побудови комунікаційної стратегії та про сертифікацію вчителів як запоруку якісної освіти йшла мова в ході конференції. 

Міська влада традиційно підтримує освітній процес в Запоріжжі, створює необхідні умови для проведення в Запоріжжі заходів регіонального та національного рівня. Це дуже важливо, коли запорізькі освітяни відчувають себе в авангарді подій національного рівня. 

Категорія: Новини від шеф-редактора ПШП | Переглядів: 140 | Додав: mech | Дата: 2019-11-22 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 9 10 »

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

Коментарі

Чим дивує запорізьке урочище Пристіни
Дякую! )

Александр, благодарю за активное участие в уроке! )

Безперервно навчаємось! Удосконалюємо знання, навички, вміння та компетенції!!! 

1. ...

Саша, спасибо за отзыв! Впереди ещё много открытий! )

Друзі сайту

  • department

  • Архів записів