Архів 1 Архів 2 

 

Фільтр пошуку

ВМ-НФ Запоріжжя конференція медіаосвіта конкурси АУП ЗНВК №19 Запорізький НВК №19 Шкільний Медіахолдинг Конкурс радіо ЗНУ День учителя Андрій Єлькін Республіка Мрія здоров'я Кристал здорові школи звіт медіаграмотність навчання Департамент освіти відео HEALTHY SCHOOLS безпека медіатворчість урок екологія РК медіакультура 7 клас булінг виховна робота 8 клас практична робота екологія 10 клас Солярис Департамент освіти і науки день Перемоги Академія Української преси челендж вибори президент самоврядування День Дублера медіа громадянське виховання Карантин Хімія дистанційне навчання

Категорії розділу

Медіатексти від експертів [72]
Медіатексти - Бумеранг [0]
Медіатексти - Нью-Скіфія [3]
Медіатексти - Спалах [10]
Медіатексти - КОТ [1]
Медіатексти - Бригантина [3]
Медіатексти - Фортуна [0]
Медіатексти - Креатив [29]
Медіатексти - Кристал [38]
Медіатексти - Промінь сонця [3]
Медіатексти - Фенікс [7]
Медіатексти - Нове місто [1]
Медіатексти - Соляріс [3]
Навчання завершено [5]

Ми у Фейсбуці

ВМ-НФ

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Медіатворчість


3 березня - день народження хокею

Вчора на тренуванні з хокею я дізнався новину про те, що 3 березня - день народження хокею.

У Канаді був зіграний перший матч з хокею саме цього дня у 1875 році.

Для тих, хто не знав: Хокей з шайбою - командна спортивна гра на льоду, яка полягає в протиборстві двох команд на ковзанах, які, передаючи шайбу ключками, прагнуть закинути її найбільшу кількість разів у ворота суперника і не пропустити в свої. Перемагає команда, що закинула найбільшу кількість шайб у ворота суперника.

3 березня 1875 року в Монреалі на катку «Вікторія» було проведено перший хокейний матч, інформація про який була зафіксована в Монреальської газеті «Montreal Gazette». Кожна з команд складалася з дев'яти осіб. Грали дерев'яної шайбою, а захисну екіпіровку запозичили з бейсболу.

Вперше на льоду поставили хокейні ворота.

У 1877 році кілька студентів монреальського університету Макгілла винайшли перші сім хокейних правил. У 1879 році зробили гумову шайбу. У 1885 році в Монреалі була заснована Любительська хокейна асоціація.

У 1900 році на воротах з'явилася сітка. Згідно з легендою, канадець Френсіс Нільсон пристосував на ворота рибальську мережу.

Завдяки цій новинці припинилися суперечки про те, забитий гол чи ні. Металевий свисток судді, від холоду прилипає до губ, замінили дзвіночком, а незабаром і пластмасовим свистком. Тоді ж ввели вкидання шайби.

Перша професійна хокейна команда була створена в Канаді в 1904 році. В цьому ж році хокеїсти перейшли до нової системи гри - «шість на шість».

Було встановлено стандартний розмір майданчика - 56 × 26 м, який з тих пір мало змінився. Через чотири сезони сталося повне розділення на професіоналів і любителів. Для останніх заснували Кубок Аллана, який розігрується з 1908 року.

Його власники згодом представляли Канаду на чемпіонатах світу.

А у нашому Запоріжжі День Народження Хокею, та і взагалі усі свята, наша команда Аврора святкувала тренуваннями на ковзанці.

Ми на нашому «святковому» тренуванні, як зазвичай, спочатку розім’ялися: швидкий старт з місця, гальмування, ведення та передача шайби, кидки шайби з різних відстаней, а потім грали у Хокей.

Для мене, як і для всієї нашої команди, Хокей –це яскравий і темпераментний спорт. Але для нас це спорт, а не свято.

Тому більшість моїх хокейних друзів надіслали в «вайбері» картинки з веселими вітаннями. Краще ми витратимо сили на тренування, добре зіграємо гру й виграємо в чемпіонаті.

У нашій команді займаються діти дуже різного віку. Доречи, є дитяча и доросла команди Аврора. Як ви зрозумілі я в дитячий команді.

В дитячій команді – три групи: 1 старші 2005-2008 рр, середні 2009-2013 рр і малюки молодше 2014 року. Це зроблено для зручності тренувань.

Ви здивуєтеся, у нас в команді є і жіночий колектив. Нарівні з хлопцями грають аж 3 дівчини. Шайби забивають майже кожної гри і дуже добре грають.

Я можу сказати на власному досвіді що в справжню чоловічу гру можуть грати і дівчата.

Бажаю всім спортивних успіхів і в хокеї та в інших видах спорту.

 Грайте у хокей!Джерело: https://denvistorii.ru/3-marta/na-katke-viktorii-v-monreale.html
Категорія: Медіатексти - Кристал | Додав: formaschool19 (2020-03-04) | Автор: Орест Нікулін
Переглядів: 144 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/3

Слідкуйте за новинами в групі "Запорізький НВК №19"
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Всього коментарів: 3
avatar
0
1 mech • 10:39 AM, 2020-03-04 [Матеріал]
Ще потрібно додати відомості про секцію з хокею в Запоріжжі. Думки хлопців щодо цієї дати. Про досягнення вашого спортивного колективу. Як проходять тренування, хто має право відвідувати тощо. )
avatar
1
2 formaschool19 • 9:15 AM, 2020-03-06 [Матеріал]
Зроблено
avatar
0
3 mech • 9:39 AM, 2020-03-06 [Матеріал]
Бездоганна робота кореспондентів "Кристалу"! Ексклюзивно! Інформативно! Захоплююче! Молодці! Так тримати! ) 
8000+
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

Коментарі

Які молодці! Справжні кореспонденти ВМ-НФ! Чудовий матеріал! Так тримати! )
8000+

Дуже класні світлини! Дякуємо за участь у проекті "Світ навколо нас"! 
4000+

Друзі сайту

  • department