ВМ-НФ Архів 1 Архів 2 

Головна| Мій профіль| Реєстрація| Вихід| Вхід|RSS

Фільтр пошуку

Новий навчальний рік ВМ-НФ редколлегии виховний центр здоров'я звіт конференція відео здорові школи Видео ЗНУ Запоріжжя HEALTHY SCHOOLS безпека Конкурс екологія медіатворчість Радио Хімія булінг підсумки Департамент освіти відеоролики медіаосвіта медіаграмотність Департамент освіти і науки Шкільний Медіахолдинг лінійка ЗНВК №19 банки балів квест навчання Кристал Солярис День учителя виховна робота самоврядування День Дублера медіа конкурси Екологічний вектор Андрій Єлькін вибори громадянське виховання президент Республіка Мрія радіо Запорізький НВК №19 Карантин АУП

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [106]
Новини - Спалах [18]
Новини - КОТ [1]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Фортуна [1]
Новини - Креатив [83]
Новини - Кристал [92]
Новини - Фенікс [21]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - 220V-next [6]
Новини - Ексклюзив [1]
Новини - Соляріс [22]
Новини - Улыбка [1]
Новини - Орео [0]
Новини - Максимум адреналину [1]
Новини - Нью-Скіфія [12]
Бумеранг [0]
Новини - 21 століття [0]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6:28 PM
В Запорізькому НВК №19 продовжується впровадження здорових активностей - Сьомий ЗВІТ HEALTHY SCHOOLS

30.01 2019 завершився Сьомий етап участі Запорізького НВК №19 у Національній конкурсній програмі "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів". 

#HS_UA #HealthySchools_UA  #ЦентрКСВ #Mondelez

Завершення кожного етапу традиційно відбувається одночасно з підготовкою поточного звіту. Координатори від ЗНВК №19 з 15 по 30 січня не тільки організовували пізнавальні заходи для дітей різних вікових груп, але й ділилися власним опитом впровадження здорових активностей з колегами - вчителями інших шкіл Шевченківського району міста Запоріжжя. 

У сьомому звіті ЗНВК №19 містяться короткі відомості про заходи та посилання на більш докладні матеріали зі світлинами та відеоконтентом. 

У цьому звіті координаційна рада проекту "Здорових шкіл" повідомляє про наступне: 

Кількісні показники ефективності
Скільки всього учнів навчається у вашому закладі?
1284 
Кількість дітей залучених в організації активностей:
412
Скільки всього осіб (дітей, вчителів, батьків, жителів громади) охоплено за результатами ваших активностей
610
Якісні показники ефективності 

П’ятикласники обговорювали питання профілактики грипу та ГРВІ

У четвер, 24 січня, до п’ятикласників завітала медична сестра ЗНВК № 19 Оболєнцева О.В. Настав час ще раз поговорити з дітьми про інфекційні захворювання, в тому числі про грип та ГРВІ та й ще так, щоб учням було цікаво.
Зустріч почалася з уявної телепередачі «Медичний лікнеп», де Ольга Віталіївна виступала в ролі ведучої. Вона докладно розповіла про статистику захворювання на грип та ГРВІ, ознайомила з симптомами, акцентувала увагу на відмінностях захворювань, торкнулася питань профілактики.
Більш детально + фото:
http://zps19.at.ua/news/2019-01-27-161 

Про цей захід також у своєї новині розповіли самі пятикласники. Запрошуємо переглянути цю новину: 
http://zps19.at.ua/news/ostorozhno_gripp/2019-01-25-160 


Учні початкової ланки вчилися бути здоровими

З метою виховання у дітей ціннісного ставлення до свого здоров’я, пропаганди здорового способу життя в Запорізькому НВК №19 проведений проект «Прагнемо бути здоровими» для учнів початкової ланки.

В рамках проекту проведені тематичні заході, а саме:
-    Огляд  книжкової виставки « Життя без шкідливих звичок»;
-    Виставка дитячих малюнків « Ні- шкідливим звичкам»;
-    Вікторина « Корисні та шкідливі звички»
-    Тематичні виховні години за темою « Здоровий спосіб життя»;
-    Тематичні уроки за темами « Шкідливі звички та їх вплив на здоров’я» - 3 кл.; «Небезпека паління, алкогольних, наркотичних та токсичних речовин» -  4 кл.

Більш детально + ФОТО:
 http://zps19.at.ua/news/2019-01-29-162 

Відбувся тренінг здоров’я «Інтернет безпека для підлітків» -  майстер- клас

Про небезпеки, які можуть підстерігати в всесвітній павутині, розповіли учням 6-А (ф) класу учні 9-А (ф) класу: Темченко Юліанна, Калушко Євген та Мірошниченко Анна. Старшокласники перевірили наскільки учні готові до безпроблемного користування Інтернетом та порадили як не стати жертвою кібербулінгу, шахраїв. Дев’ятикласники розглянули вплив Інтернету на здоров я учнів.

Учні 9-А (ф) класу пройшли он-лайн тестування з правил поводження в Інтернеті та ознайомились з поняттям "кібер-грумінг". Класний керівник наголосив про недопущення емоційного та сексуального насильства в соціальних мережах, доступу до небажаного контенту(наркотичні речовини, дорослий контент), деструктивні групи, які провокують суїцидальну поведінку.

Більш детально + ФОТО + Відео:
http://zps19.at.ua/news/2019-01-24-158 


Традиції української  кухні для збереження здоров’я обговорювали п’ятикласники під час тематичної виховної години

Учні 5-А класу дізналися багато нового про віншування, вертепи, ворожіння, але найцікавішим виявилися традиції щодо Святвечора. Виявилося, на столі повинно бути 12 і обов'язково пісних страв, і кожна страва є якимось символом.

А ще говорили, чи справді піст корисний для людини? Виявляється, запас міцності наших клітин при цьому збільшиться. Цей механізм давно відомий, і базується на обмеженні кількості спожитих амінокислот. За рахунок цього обмеження починає запускатися в клітинах механізм, який складається з 200 генів і символізує собою нашу резистентність, стійкість і витривалість.

Організм зі своїх еволюційних часів розуміє, що умови середовища не сприятливі і йому треба буде трохи потерпіти. І активізує всі системи організму на клітинному рівні. Це дозволяє нам стати трохи ближче до довгожителів, тому що у всіх довгожителів ця система внутрішня - захист від зовнішніх умов - підвищено активна.

Учні прийшли до висновку, що постувати корисно, проговорили про деякі правила посту, наприклад, оскільки в піст ми не споживаємо м'яса, яєць, нам усе одно потрібен білок.

Джерела білків: бобові, соєві продукти, гриби, крупи, горіхи. Але рослинний білок засвоюється дуже погано, тому коли ми готуємо бобові, треба: попередньо замочити їх у воді; добре проварити; старанно перетерти; комбінувати білкові продукти, урізноманітнюючи раціон.

Більш детально про цей захід +ФОТО:
http://zps19.at.ua/news/kolo_zimovikh_svjat/2019-01-17-145 

Вчителі «Основ здоров’я» Шевченківського району знайомилися з досвідом роботи Запорізького НВК №19 

17 січня, у четвер, на базі Запорізького НВК №19 (Військбуд, 13) відбулося засідання районного методичного об’єднання «Роль навчального предмету «Основи здоров’я» у формуванні ключових компетентностей учня».

 У засіданні брали участь вчителі інтегрованого курсу «Основи здоров’я» загальноосвітніх шкіл Шевченківського району міста Запоріжжя. Педагоги знайомилися з системою роботи вчителів Запорізького НВК №19 щодо формування ключових компетентностей школярів в контексті відповідального відношення до власного здоров’я та забезпечення безпеки навколишнього середовища.

Заступник директора ЗНВК №19 з ВР та вчитель «Основ здоров’я» Зінаїда Болкова  розповіла про структуру навчального закладу та ознайомила присутніх з традиційними напрямками роботи, метою яких є формування в учнях екологічно дружнього світогляду та здоров’язберігаючих компетенцій. 

Андрій Єлькін, педагог-організатор ЗНВК №19 та керівник шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ», ознайомив вчителів з деякими найбільш значущими проектами учнівського та педагогічного колективу школи-комплексу. Він презентував для колег шість звітів про участь у Національному конкурсному проекті «Здорові школи», розповів про заходи, які здійснювалися у першому семестрі , про подальші кроки та про очікувані результати.

Завантажити Звіти №№1-6 для ознайомлення:

http://zps19.at.ua/2018-2019/zviti_1-6.pdf  

Також Андрій Вячеславович розповів про участь педагогів школи у проекті ЮНІСЕФ з підготовки навчально-методичного посібника для вчителів «Охорони здоров’я» з питань гігієни та санітарії. Вчителі Єлькін А.В. та Кожокар Л.Д. за координаційної підтримки ВЕГО «МАМА-86» розробили п’ять уроків, які увійшли в збірник, який буде поширюватися в різних регіонах України. У навчально методичному посібнику розкрито найголовніші правила особистої гігієни для дітей, а також методики та особливості навчання дітей цим правилам, надано поради та практичні вправи для забезпечення освітніх потреб дітей з питань особистої гігієни.  Посібник створено Всеукраїнською екологічною громадською організацією (ВЕГО) «Мама-86» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Андрій Єлькін презентував методичні рекомендації для проведення уроків з хімічної безпеки для учнів загальноосвітніх шкіл, які він розробляв в рамках проекту ОБСЄ  «Підвищення спроможності України реагувати на загрози хімічного характеру». Методичні рекомендації містять загальні відомості, які стосуються ризиків виникнення надзвичайних ситуацій (НС), пов’язаних із аваріями, що супроводжуються викидом або загрозою викиду аварійно хімічно небезпечних речовин (АХНР), а також сценарій розробленого уроку «Техногенні хімічні загрози в нашому житті: причини, наслідки, правила поведінки».

Ознайомитися з методичними рекомендаціями:

http://zps19.at.ua/2018-2019/metodichni_rekomendaciji_dlja_provedennja_urokiv_z.pdf

Вчитель «Основ здоров’я» ЗНВК №19 Лілія Кожокар доповідала з теми "Формування екологічної компетентності на уроках ОЗ (Екологічна грамотність і здорове життя. Змістовна лінія "Екологічна безпека та сталий розвиток). У своєму виступі вона розповіла про активну участь школи-комплексу у міських конкурсних проектах екологічного спрямування. За словами педагога, «Республіка Мрія» є активним учасником Тижня екологічного споживача (Всесвітньої концентрованої акції), тижня профілактики отруєння свинцем, Дня води. Активісти-школярі беруть участь та перемагають в Міжнародному конкурсі есе і рецензій на заданий фільм (номінація – документальні екологічні фільми) «По той бік екрану», в конкурсі «Позбавимо Запорізьку область від непридатних пестицидів», в обласному конкурсі «Живи органічно!» та інших.

Більш детально + ФОТО:
http://zps19.at.ua/news/2019-01-20-156 


ЗВІТИ №№ 1-6 разом можна переглянути за адресою посилання:

http://zps19.at.ua/2018-2019/zviti_1-6.pdf

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 126 | Додав: mech | Теги: Запорізький НВК №19, звіт, HEALTHY SCHOOLS | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Новини

 

[2020-04-01]
Ніна Кур'ята розповіла про те, як писати новини. Youth MediaLab об'єднує шкільних журналістівНіна Кур'ята розповіла про те, як писати новини. Youth MediaLab об'єднує шкільних журналістів

[2020-03-25]
Збірник статей Збірник статей "Критичне мислення в епоху токсичного контенту" наданий у вільний доступ

[2020-03-24]
Підведені остаточні підсумки 21-22 сезонів конкурсної програми шкільного медіахолдингу Підведені остаточні підсумки 21-22 сезонів конкурсної програми шкільного медіахолдингу "ВМ-НФ" (березень 2019 - лютий 2020).

[2020-03-17]
КАРАНТИН - 8 клас - ХІМІЯКАРАНТИН - 8 клас - ХІМІЯ

[2020-03-16]
Вчителі Запорізького НВК №19 готують ресурси для дистанційного навчанняВчителі Запорізького НВК №19 готують ресурси для дистанційного навчання

[2020-03-15]
У ПНЗ «КРЦМтаШ» відбувся івент з питань медіаосвіти - ВІДЕОУ ПНЗ «КРЦМтаШ» відбувся івент з питань медіаосвіти - ВІДЕО

[2020-03-15]
Внимание! Концерт!Внимание! Концерт!

Фото


Публікації

Поліпшення стану повітря у класній кімнаті під час занятьПоліпшення стану повітря у класній кімнаті під час занять

Хімічні властивості нерозчинних основ - 8 класи - КАРАНТИН - 1 квітняХімічні властивості нерозчинних основ - 8 класи - КАРАНТИН - 1 квітня

КарантинКарантин

Фізичні та хімічні властивості основ - Хімія 8 клас - КАРАНТИН

Застосування та біологічна роль Кисню - 7 клас - Карантин - 2 квітняЗастосування та біологічна роль Кисню - 7 клас - Карантин - 2 квітня

3 березня - день народження хокею3 березня - день народження хокею

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

[2020-02-27]  
Підсумки роботи класних колективів в цьому році підбиватимуться за допомогою техніки скрайбінгу – КОНКУРС ДИРЕКТОРАКОНКУРС СКРАЙБІНГ-ПРЕЗЕНТАЦІЙ "ТАКИМ БУВ ЦЕЙ ЧУДОВИЙ РІК"

Коментарі

Комментирую этот урок! Молодцы, что ставите под видео "лайки" и "дизлайки". Всё ...

В банк медиаобразовательного центра "Кристалл" за медиатворчество перечисляем 8000+ 
...

Комментарии к уроку 
Молодцы! Юнкоры "Кристалла" продолжают развивать ленту новостей на портале школьной прессы...


Друзі сайту

 • department

 • Архів записів

  Календар

  «  Січень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031

  Ми у Фейсбуці

  ВМ-НФ