ВМ-НФ Архів 1 Архів 2 

Головна| Мій профіль| Реєстрація| Вихід| Вхід|RSS

Фільтр пошуку

Новий навчальний рік ВМ-НФ редколлегии виховний центр здоров'я звіт конференція відео здорові школи Видео ЗНУ Запоріжжя HEALTHY SCHOOLS безпека Конкурс екологія медіатворчість Радио Хімія булінг підсумки Департамент освіти відеоролики медіаосвіта медіаграмотність Департамент освіти і науки Шкільний Медіахолдинг лінійка ЗНВК №19 банки балів квест навчання Кристал Солярис День учителя виховна робота самоврядування День Дублера медіа конкурси Екологічний вектор Андрій Єлькін вибори громадянське виховання президент Республіка Мрія радіо Запорізький НВК №19 Карантин АУП

Категорії розділу

Новини від шеф-редактора ПШП [106]
Новини - Спалах [18]
Новини - КОТ [1]
Новини - Бригантина [5]
Новини - Фортуна [1]
Новини - Креатив [83]
Новини - Кристал [92]
Новини - Фенікс [21]
Новини - Промінь сонця [5]
Новини - Нове місто [5]
Новини - 220V-next [6]
Новини - Ексклюзив [1]
Новини - Соляріс [22]
Новини - Улыбка [1]
Новини - Орео [0]
Новини - Максимум адреналину [1]
Новини - Нью-Скіфія [12]
Бумеранг [0]
Новини - 21 століття [0]
HEALTHY SCHOOLS [51]
Новини в рамках програми "HEALTHY SCHOOLS"

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
irinavikgr23

3:03 PM
Медіапедагоги Запорізького НВК №19 обговорювали перспективи подальшого розвитку медіаосвітнього процесу

9 січня, у середу, в ході наради педагогів відбулося обговорення питань подальшої реалізації програми впровадження медіаосвіти, яка здійснюється в структурі шкільного медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» Запорізького НВК №19. 

Як відомо, апробація авторської моделі масової медіаосвіти школярів «ВМ-НФ» в Запорізькому НВК №19 розпочато у 2008 році. З тих пір педагогічному колективу школи-комплексу вдалося створити потужні інструменти формування медіакомпетенцій учнів, апробувати та задіяти ефективні практики співпраці учасників медіаосвітнього процесу. Зокрема,  створено та системно наповнюється Портал шкільної преси, всі 5-11 класи мають власні медіаосвітні центри, видають газети, створюють онлайн новини, беруть активну участь  у медіаконкурсах. 

Про це нагадав керівник Шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ», педагог-організатор ЗНВК №19 Андрій Єлькін. 

За його словами, про ефективність роботи підрозділів Шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ» можна судити, аналізуючи досягнення учнів та педагогів школи, які фіксуються, завдяки працюючій системі підбиття підсумків активностей редколегій за результатами кожного сезону конкурсної програми «ВМ-НФ». Саме банки балів підрозділів дозволяють визначити кращі медіаосвітні центри школи та побачити, які класні керівники мають найвищій рейтинг медіапедагогічної майстерності. 

-    За результатами  конкурсних сезонів «ВМ-НФ» ми визначаємо ТОП-5 медіаосвітніх центрів школи, що дозволяє бачити лідерів медіаосвітнього процесу та завдяки цьому переймати найбільш цінний досвід з формування медіаграмотності, - каже Андрій Єлькін. Він звернув увагу на успішну діяльність редколегій газет «Кристал», «Креатив» та деяких інших. 

Педагог-організатор зауважив, що на сьогодні експерти ШМХ «ВМ-НФ» відстежують активності у трьох напрямках. Це – газетна журналістика юнкорів, онлайн журналістика та участь учасників шкільного медіаосвітнього руху у зовнішніх конкурсних програмах. 

На думку Андрія Єлькіна, говорячи про ефективність медіаосвітньої моделі «ВМ-НФ», важливо звертати увагу на результативність участі учнів ЗНВК №19 у міських та обласних медіаконкурсах, де зусилля учасників оцінює журі найвищого експертного рівня. У цьому цензі ми маємо можливість спостерігати, коли саме учасники від ЗНВК №19 у той чи іншої номінації займають призові місця. 

При цьому, - підкреслює педагог, - кожний підрозділ має той чи інший потенціал для подальшого розвитку. Комусь треба активізуватися, створюючи онлайн-новини, комусь - удосконалювати дизайн або працювати над змістом текстів. Адже, при виконанні передбачених практик, з’являється можливість розуміння інформаційно-комунікаційних технологій зсередини та відбувається десакралізуючий  процес адекватного сприйняття медіа, який в експертному середовищі  ще називають медіаграмотністю. 

В ході обговорення медіапедагоги  пропонували актуальні заходи з поліпшення експертних форматів та з удосконалення працюючої веб-платформи. Наприклад, було вирішено розглянути більш детально критерії оцінювання аудіовізуальних медіатекстів  - які якісно-кількісні показники враховують експерти при нарахуванні балів у банки балів медіаосвітніх досягнень у першу чергу, а що вважається другорядним . Як повідомили нам у Ресурсному центрі ШМХ «ВМ-НФ», підготовка таких відомостей вже розпочато та у найближчий час цей файл буде надано для подальшого обговорення та узгодження на рівні медіапедагогічного колективу школи. 

Нагадуємо, що у 2018-2019 навчальному році  здійснюється 20 сезон проектних активностей Шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ» Запорізького НВК №19. Цей етап завершиться 28 лютого, і на початку березня відбудеться підбиття підсумків з визначенням ТОП-5 кращих медіаосвітніх центрів Року та імен найбільш успішних учасників-учнів. 

Також нагадуємо, що медіаосвітній напрямок в Запорізькому НВК №19 розглядається як стратегічний пріоритет діяльності Дитячо-юнацької громадської організації «Республіка Мрія». 
 

Категорія: HEALTHY SCHOOLS | Переглядів: 122 | Додав: mech | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mech • 1:16 PM, 2019-01-14 [Матеріал]
Готуємось до засідання методичного обєднання вчителів історії Шевченківського району міста Запоріжжя!
Пропоную переглянути фрагмент тренінгу Валентини Потапової
https://youtu.be/rD-u62d1lDk
avatar

Новини

 

[2020-04-01]
Ніна Кур'ята розповіла про те, як писати новини. Youth MediaLab об'єднує шкільних журналістівНіна Кур'ята розповіла про те, як писати новини. Youth MediaLab об'єднує шкільних журналістів

[2020-03-25]
Збірник статей Збірник статей "Критичне мислення в епоху токсичного контенту" наданий у вільний доступ

[2020-03-24]
Підведені остаточні підсумки 21-22 сезонів конкурсної програми шкільного медіахолдингу Підведені остаточні підсумки 21-22 сезонів конкурсної програми шкільного медіахолдингу "ВМ-НФ" (березень 2019 - лютий 2020).

[2020-03-17]
КАРАНТИН - 8 клас - ХІМІЯКАРАНТИН - 8 клас - ХІМІЯ

[2020-03-16]
Вчителі Запорізького НВК №19 готують ресурси для дистанційного навчанняВчителі Запорізького НВК №19 готують ресурси для дистанційного навчання

[2020-03-15]
У ПНЗ «КРЦМтаШ» відбувся івент з питань медіаосвіти - ВІДЕОУ ПНЗ «КРЦМтаШ» відбувся івент з питань медіаосвіти - ВІДЕО

[2020-03-15]
Внимание! Концерт!Внимание! Концерт!

Фото


Публікації

Поліпшення стану повітря у класній кімнаті під час занятьПоліпшення стану повітря у класній кімнаті під час занять

Хімічні властивості нерозчинних основ - 8 класи - КАРАНТИН - 1 квітняХімічні властивості нерозчинних основ - 8 класи - КАРАНТИН - 1 квітня

КарантинКарантин

Фізичні та хімічні властивості основ - Хімія 8 клас - КАРАНТИН

Застосування та біологічна роль Кисню - 7 клас - Карантин - 2 квітняЗастосування та біологічна роль Кисню - 7 клас - Карантин - 2 квітня

3 березня - день народження хокею3 березня - день народження хокею

Вхід на сайт

Пошук

Рейтинг успішності

ТОП-5

1 місце - КРИСТАЛ
2 місце - КРЕАТИВ
3 місце - СОЛЯРИС
4 місце - ПРОМІНЬ СОНЦЯ
5 місце - БРИГАНТИНА

[2020-02-27]  
Підсумки роботи класних колективів в цьому році підбиватимуться за допомогою техніки скрайбінгу – КОНКУРС ДИРЕКТОРАКОНКУРС СКРАЙБІНГ-ПРЕЗЕНТАЦІЙ "ТАКИМ БУВ ЦЕЙ ЧУДОВИЙ РІК"

Коментарі

Комментирую этот урок! Молодцы, что ставите под видео "лайки" и "дизлайки". Всё ...

В банк медиаобразовательного центра "Кристалл" за медиатворчество перечисляем 8000+ 
...

Комментарии к уроку 
Молодцы! Юнкоры "Кристалла" продолжают развивать ленту новостей на портале школьной прессы...


Друзі сайту

 • department

 • Архів записів

  Календар

  «  Січень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031

  Ми у Фейсбуці

  ВМ-НФ